Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a neve? (kérdésed...

Mi legyen a neve? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára megszüetik a kislányom.:D

2 név között vacilálunk : Izabella v Jázmin.

A vezetéknévhez mind2 illik, de nem szeretnénk mind a 2 nevet adni neki mert az úgy már nagyon hosszú lenne :)

Nektek melyik tetszik jobban?


2010. aug. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Izabellának fogjuk hívni!:)


És még lenne kérdésem a szobával kapcsoatban ( bocsi hogy ennyit problémázok de szeretnék neki tökéletes babaszobát!:))

Szóval:

-Szerintetek az egész nevét felfessem a falra vagy csak az I betűt?

- Szülés után lesz időm festegetni a falat?( Eddig hercegnők, mesehősök vannak ráfestve)

2010. aug. 19. 16:55
 52/57 anonim ***** válasza:
15.28,29 vagyok. A lányom nem Imola Mollinak becézve, hanem Mollinak lett anyakönyvezve.
2010. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Izabella. Szép, nőies, méltóságteljes, becézhető, és egy felnőtt nőnek is jó név ;] Én tuti azt választanám :]
2010. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Én az egészet felfesteném, és igen szülés után lesz időd. Ameddig kicsi ott marad ahová teszed. Nem rohangál el, meg semmi. 3 óráként szopik, szóval bőven lesz rá időd :) Később rosszabb lesz :)
2010. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Jujj már úgy várom :D

2010. aug. 19. 18:14
 56/57 anonim válasza:
Szia! Annó én az Izabella és Elizabet között vacilláltam,de akkor az Elizabet mellett döntöttem. Jött a második kislány bedobtam megint,de nem én nyertem és az első lányom választott. Dóra lett. Így szerintem az Izabella,bár nekem még az Abigél is tetszik.
2010. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

Gratulálok a lányaidhoz! :))

Izabella lesz! :D

Nekem az Abligél névről mindig egy kedves, aranyos kislány jut eszembe aki velünk szemben lakik, ezért tetszik:D

2010. aug. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!