Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rövid hajam van (kleopátrás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid hajam van (kleopátrás, és nincs fufrum) milyen legyen az esküvőn?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem, hogy milyen legyen, segítene valaki?
2009. máj. 18. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez önmagában egy frizura, és így is szép, de tehetsz bele díszeket, vagy póthajat is alkalmazhatsz, és akkor kontyod is lehet.
2009. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Oldalra esetleg egy kis csigát belecsavarhatsz:))amibe egy virág megy:)9
2009. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég ha bevan szàritva de nem arra a lapos frizuràra gondolok hanem inkàbb legyen kicsit meg emelve. Fejdiszt mindenképpen ajànlok mert a hajad rôvid és eleve egyszerû frizuràd lessz és felkell dobni valamivel.

Pl kis korona,viràg,strasszok,fejdisz fehér tollbol ( az nagyon divatos )

2009. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Arra gondoltam még ami szerintem ultra sikkes egy sellő fazonú ruhához és kleo frizurához,de olyan kleo frizuhoz,ami kicsit hátul fel van borizva és úgy jön le.Jajjj már el is képzellek:D

Tegnap kerestem lolita kalapokat és akkor bukkantam rá Sofira,aki egyedi kalapokat készít 5000körül.Sztem az nem sok érte.Nézd meg,sztem megéri


Ez Sofi oldala

[link]

Ez pedig a kalap amit kinéztem neked

[link]

Vagy egy ilyen fejdísz

[link]

vagy egy ilyen,csak fehérben

[link]

Készít egyedit a te elképzelésed szerint is,és sztem nagyon olcsón csinálja és profi ahogy látod,pedig a gazdasági fősulin tanul:)Le a kalappal előtte:DSzerintem a MOMO textiltervezőjén is tanulhatna:D

2009. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ítisztelt kérdező ! Ha fülig érő kleopátrás hajad van akkor azzal semmit se tudsz csinálni,talán begöndöriteni lehet ha nagyobb kleopátra van ami vállig ér aból valami kijön. Gondolom ha azt íród rövid akkor kis kleopátrás a hajad nekem is az van fülig ér és semmit nemlehet vele csinálni csak elöl a fejtetön a homláknál igy picit hátrafésülva begimizni de leengedve viselem nekem még a nagyobb is hülyén nézet ki begumizva igy picire vágatam a nagyot már másnap.
2012. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!