Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket haza szoktak...

Lányok, titeket haza szoktak kísérni a barátaid ha este sokáig vagytok valahol?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek és rosszul esik, ha senki nem kísér haza, nem lenne akkora kitérő, de én kicsit félek egyedül menni. De leginkáb a lelkemnek tenne jót, vagy túl sok udvariasságot várok?
2010. aug. 19. 02:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engem mindig hazakísérnek a barátaim, sosem engedték, hogy egyedül nekiinduljak. A barátommal három kemény napja jártam, amikor előfordult olyan, hogy nem tudott hazakísérni, mert hazamenni már nem tudott, és másnál kellett aludnia, aki viszont ment ide-oda. De azóta (két éve) nincs olyan, hogy egyedül kell hazajönnöm, sokszor úgy is hazakísér, ha valami oknál fogva nem alszik itt, hogy már nincs busza hazafelé, és hazagyalogol. (egy óra)

Szóval szerintem elvárható...

2010. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Természetes dolog a hazakísérés. Ez mondható udvariasságnak is, de ez alap dolog. Lenne. Ha valaki venné a fáradtságot és hazakísérne. Milyen emberek laknak ott, hogy nem kísérnek haza?
2010. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

engem a pasim és az összes srác haverom mindig hazakísér:)

am hány éves vagy??

16/L

2010. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem nem nagyon van rá alkalmam .. ő szokott engem a buszmegállóig kísérni mert 45 km lakik és átszállással jövök haza :) szóval ő szokott kísérni. :D olyan meg még nemvolt hogy nálunk maradt volna estig.. olyan volt.. hogy itt aludt..
2010. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

régebben eléggé kint laktam a pitsában (Bp. külkerület) és nagyon jól esett, ha a barátom hazakísért. bár ez általában azt jelentette, h nálam is aludt.


volt egy barátom, aki képes volt 2 órát utazni csak hogy hazakísérjen, mikor ott aludtam náluk 7végén. na, az nagyon gáláns volt. és minden alkalommal megtette.


a jelenlegi párommal együtt élünk, jól is nézne ki, ha nem "kísérne" haza :D

2010. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem a párom egy idő után nem nagyon kísérgetett, egyszer rávettem, hogy a Nyugatiban a vonatig elkísérjen (kb. 50 km-re lakom Bpesttől), de emiatt lekéte a félóránként járó hévét (bár busz is van arrafelé), és szemrehányó sms-t írt, hogy az a kis kitérő neki pluz félórájába került. Nagyon rosszul esett. Szerinte úgy is felfoghatjuk, hogy én vagyok önző, mert miért akarom, hogy későn érjen haza, csak azért, hogy elkísérjen a vonathoz, ahová egyedül is el tudok menni.
2010. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!