Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket haza szoktak...

Lányok, titeket haza szoktak kísérni a barátaid ha este sokáig vagytok valahol?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek és rosszul esik, ha senki nem kísér haza, nem lenne akkora kitérő, de én kicsit félek egyedül menni. De leginkáb a lelkemnek tenne jót, vagy túl sok udvariasságot várok?
2010. aug. 19. 02:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasimról van szó, akkor alap, hogy hazavisz kocsival vagy hazakísér, ha gyalog vagyunk... A barátaimmal ha elmegyünk valahova, akkor általában egy darabig együtt megyünk a hazafelé úton, utána pedig már csak egy saroknyira van a ház. :)

21/L

2010. aug. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Engem mindig hazakísértek, mikor bulizni jártam. Volt, hogy a város másik végén laktak, de mielőtt ők mentek, engem haza kísértek. De engem imádtak a fiúk, mindig velem voltak elfoglalva és mindneki féltett, szóval el nem engedtek egyedül. :) A többi lányt nem nagyon kísérgették, mentek maguktól, nem is nagyon szerettek.
2010. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
saját születésnapi bulimról hazakísértem a barátnőmet hajnal 2-kor, a maradék társaságot addig a házban hagyva egy film szórakoztató társaságában. Tél volt, az út oda- vissza kb. 40 perc. 17/f.
2010. aug. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

03.10-folyt:

jah és egyébként is mindig hazakísértem, csak szemléltetni akartam, hogy komolyan gondoltam.

este van, nehéz a gondolatokat egy hozzászólásba belesűríteni :D

2010. aug. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
03.08 vagyok. Együtt járós baráttól viszont a minimum, hogy hazakísér. Nem tudom el sem képzelni, hogy egy pasi, ha szerelmes egy csajba, hogy képes hagyni, hogy éjszaka egyedül mászkáljon.
2010. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi tinik vltunk, mi soha nem mentünk egyedül.

Ha nem baráttal mentünk el, hanem csak le egy szórakozó helyre, akkor is mindig minimum 2-en voltunk lányok. egymásnál aludtunk. de álltalában 3-4 is voltunk. tök egyedül soha sehova nem mentünk, pláne sötétben nem haza.

ha más nem volt elöre leszerveztük hogy pl tesóm egyik gyerekkori barátja vigyen haza.


de nem a fiuk ajánlották fel hogy haza kísérnek vagy visznek (néha) mi szerveztük le magunknak.

2010. aug. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem kísér haza, mert messze lakunk egymástól (másfél óra, BKV + Volán). De ha együtt programozunk, általában utána egymásnál alszunk.

Szerintem nem vársz sokat tőle, főleg, ha közel is laktok.

2010. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Én sosem vártam el, hogy hazakísérjenek. Elég nagy városban lakom. Annyi bőven elég, ha a buszmegállóig elkísér és megvárja velem a buszt.
2010. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Petrához hasonlóan gondolom, Bp. lakom, nem várom el senkitől, hogy hazáig kísérgessen. Akkor kísértek haza, amikor nagyon kiütöttem magam, de ez régen volt. De olyankor inkább fizették nekem a taxit. Nagy városban nagy távolságok vannak, nem várhatom el senkitől, hogy mondjuk télen 3 órát éjszakai buszozzon a város egyik pontjából a másikba miattam. Elég bőven, ha feltesznek az éjszakaira, onnan meg 10 perc séta és otthon vagyok.
2010. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem alap a hazakísérés.

Én osztálytalálkozó után olyan csajt is hazakísértem, aki semmilyen formában nem jött be. Igaz, hogy csak kb. fél óra plusz gyaloglás volt.

2010. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!