Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy ilyen...

Mit csináljak egy ilyen helyzetben? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy 'barátnőm' akivel eddig tök jóba voltam, mindig is szarkeverő volt de nem gonosz vagy ilyesmi, ezért így fogadtuk el ahogy van, 2 táborba is együtt mentünk semmi baj nem volt. Most volt a szülinapja és mondta hogy meg vagyok hívva de a buli csak valamikor augusztus végén lesz. Tegnap felhívtam hogy mi van vele meg ilyesmi, mondta hogy örül hogy hívom, hiányzok neki jó hallani a hangom, erre látom hogy facebookra feltölt egy albumon szülinap címmel, és a szülinapi partijáról töltött fel képeket!!! Nagyon kiborultam. Az egyikhez beírtam hogy nagyon jó hogy ilyen őszinte és kedves barát, erre írja hogy óó bocsi de ez vip buli volt én csak a hivatalosra vagyok meghívva 1-2 hét múlva lesz...annyira hátba döfött hogy nem tudom mit csináljak vele a mostani tanévben...minid együtt gyártottuk a puskákat meg stb Hogy legyen??
2010. aug. 18. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tipikus érdek látszat barátnő,közben a vipekkel rajtad röhögnek hogy használ ki puskagyártásra.
2010. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sztem vki vagy rosszindulatú vagy nem alapból. Ha mással ilyen volt, az gyanúra adhat okot, h veled is ilyen lesz.

Negyedik

2010. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!