Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy ilyen...

Mit csináljak egy ilyen helyzetben? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy 'barátnőm' akivel eddig tök jóba voltam, mindig is szarkeverő volt de nem gonosz vagy ilyesmi, ezért így fogadtuk el ahogy van, 2 táborba is együtt mentünk semmi baj nem volt. Most volt a szülinapja és mondta hogy meg vagyok hívva de a buli csak valamikor augusztus végén lesz. Tegnap felhívtam hogy mi van vele meg ilyesmi, mondta hogy örül hogy hívom, hiányzok neki jó hallani a hangom, erre látom hogy facebookra feltölt egy albumon szülinap címmel, és a szülinapi partijáról töltött fel képeket!!! Nagyon kiborultam. Az egyikhez beírtam hogy nagyon jó hogy ilyen őszinte és kedves barát, erre írja hogy óó bocsi de ez vip buli volt én csak a hivatalosra vagyok meghívva 1-2 hét múlva lesz...annyira hátba döfött hogy nem tudom mit csináljak vele a mostani tanévben...minid együtt gyártottuk a puskákat meg stb Hogy legyen??
2010. aug. 18. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de elég patkány lehet a csaj...Ebben a tanévben ne is szólj hozzá, ha odamegy hozzád, akkor mondd azt. hogy " Velem csak a VIP barátok beszélhetnek és te nem vagy a listán!" Kicsit durva, de le fogja venni, hogy mi is a szitu, és hogy neked rosszul esett amit tett.
2010. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő. Ne foglalkozz vele ezután, csinálj úgy mintha nem is létezne!
2010. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tojd le ,és keress más barátnőt!
2010. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Az a te bajod, hogy nem tudtad hogy két buli lesz - vip és nem vip- ha igazat szólt a barátnő. Sztem tisztázni kell facetoface h te miért ne vip voltál.

Ha kamuzik, akkor felejtsd el.

Sztem.

2010. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szegééény:( de izéé bnőd van.....hagyd ott a francb@. nyugi fogsz találni magadnak más csajt:)

pusziii

15L

2010. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem barátnő és nem barátság, szóval felejtsd el. Haver, osztálytárs max, de semmi több. Ez nagyon messze van a barátságtól. Puskát gyártani lehet együtt jövőúre is, de ennél többet nem ér.
2010. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Eleve milyen már az, mikor valaki VIP-re és nem VIP-re osztja a baráti-rokoni körét. Most vagy akarod, hogy ott legyen, vagy nem, vagy barát, vagy nem.

Én többet bottal sem piszkálnám arrébb a csajt. Az ilyen nagyon nem VIP.


25/L

2010. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a negyedik válaszolónak üzenem hogy nekem baromira nem szólt hogy kettő lesz és utána mondta hogy azért NEM vagyok meghívva mert ez egy vip buli volt, vagyis nincs semmi félreértés.

Még egyszer köszönöm a válaszokat de ha még hallgatom a véleményeket

2010. aug. 18. 20:09
 9/12 anonim válasza:

Bocsi, ha egyátalán nem szólt, akkor egyértelmű a szitu.

Felejtsd el, mint barát!

Bár.... Te írtad: "mindig is sz..rkeverő volt..ezért így fogadtuk el ahogy van"

Akkor most mi is a helyzet?

Negyedik voltam

2010. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Arról van szó hogy mindig is nagyon pletykás volt meg párszor kitalált dolgokat, de eddig főleg a barátai felé nem volt ennyire rosszindulatú lépése. Még mindig nem igazán tudom elhinni hogy pont ő ezt csinálta velem.
2010. aug. 19. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!