Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért emlegeti a keresztnevem?

Miért emlegeti a keresztnevem?

Figyelt kérdés

az unokatesóm haverjával 5-6 alkalommal találkoztam. ha meglát előre köszön de úgy hogy "helló XY" vagy mikor elköszönünk akkor "szia XY"

miért köszön így? cikizi a nevem mintha csúfolna?


2010. aug. 18. 19:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nekem is eszembe jutott hogy talán tetszem neki. ő tetszik nekem ez biztos :D csak hát furcsa kifejezése a tetszésnek. nem? :)
2010. aug. 18. 20:20
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

1.tetszel neki.

2. most olvasott egy amerikai könyvet a bemutatkozásról.Ott ezt tanácsolják.

2010. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa, Szokásos. Ezzel jelzi, hoyg figyel rád, neked külön is köszön, és megjegyzett.

vagy csak szokása. Csak neked mondja?

2010. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

hát ez az hogy nem tudom másnak hogyan köszön...mert általában többen vagyunk mikor ő odajön és akkor sziasztok-ot mond. és ha találkozunk mondjuk úgy hogy én egyedül megyek oda hozzájuk, akkor mondja a szia Barbit.


de pl egyik nap már elköszöntünk és mondta hogy szia Barbi, aztán megint mondtam valamit és pár perc múlva ment csak el. ekkor megint elismételte hogy szia Barbi. meg tényleg bármikor találkozunk így mondja

2010. aug. 18. 21:03
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ebben semmi furcsa nincs. Van, aki hozzáteszi a nevet. Néha én is-bár ez nálam változó :D.
2010. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Én múltkor 'összeismerkedtem' egy sráccal aki végülis csak árus volt egy vásárban, és barátnőimmel voltunk ott, megálltunk a stand előtt és hát dumáltunk. Ugye, a barátnőim kimondták a nevemet, a srác már előtte is mosolygott rám, meg hozta oda nekem a másik oldalból a finomságokat,aztán miután megtudta a nevem, állandóan kimondta. nagyon cukker volt....szerintem Te is tetszel a srácnak:))
2010. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van és tényleg tetszem neki. örülnék neki nagyon :)
2010. aug. 18. 22:30
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül jó nevelést kapott.Az odavetett szia, vagy helló bizony nagyon illetlen, néha tiszteletlenség is. Nem csak amerikai filmekben, hanem az udvariasságot elemi szinten ismerő és gyakorló emberek így köszönnek. Szia, Éva! Jó napot kívánok, tanár úr! Csókolom, Kati néni!
2010. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ebben is lehet igazság, mert nagyon udvarias és tényleg jólnevelt fiúról van szó. mindenki dicséri hogy milyen udvarias és kedves
2010. aug. 19. 07:25
 20/20 anonim ***** válasza:
96%

Nahát, te mázlis csajszi! Tuti hogy tetszel neki! :P Hajrá, kívánom, h jöjjetek össze :) Szerencséd van, h ilyen udvarias pasinak tetszel! :D :) Amúgy mennyi idősek vagytok, ha szabad tudnom?


15/L

2010. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!