Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sajnál tőlem mindent a...

Miért sajnál tőlem mindent a párom testvére?

Figyelt kérdés

Mindketten szülőkkel lakunk még, de pár éve már együtt vagyunk. Mindig szoktunk egymásnak küldeni ha valaki sütött pogácsát vagy süteményt, ha valami különlegesebb fogás van akkor abból is kóstolót. Párom testvére nem egyszer szinte kiabált, hogy ne rakjanak nekünk annyit, merthogy ő még meg akarja enni,mindezt előttem. Én soha nem várom el, hogy bármit is pakoljanak nekünk, de amikor a párom szeretne adni akkor bunkóságnak tartom, hogy ilyen hangsúllyal beleszól. Ha szépen mondaná, az megint más. Barátom annyit mondott neki, hogy én is mindig viszek neki ezt-azt azt meg megeszi, akkor befejezte. De amikor mondjuk náluk vagyok akkor is láttam, már, hogy direkt elrak előlem valamit. Nálunk ez nem divat. Szerintem a barátom is megkap mindent tőlem amit szeretne(olyan dolgokat veszek amiket tudom, hogy szeret)

Mindketten dolgozunk, tehát nem a szülők tartanak el minket, szerencsére egyikünk sincs olyan helyzetben, hogy ne tudna olyan ételt venni amit szeretne.

Miért ilyen a testvére? Másnál is előfordul ilyesmi?



2021. márc. 8. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..



Máe egyszer kiirtad hogy sajnalja toled a dolgokat..minek megegyszer?uj valaszokat varsz?mivel atfogalmaztad..

2021. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Jobb, szebb nő vagy?

Több a pénzetek?

A másik egy zsírdisznó?

2021. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Engem is idegesítene ha tesom barátnője miatt nem lenne otthon étel, mert elviszi az egészet .
2021. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha mindketten a sajat eteleitek osztogatjatok ahoz nincs semmi koze senkinek, viszont ha a család közös ételeit akkor igenis van joguk szólni a csaladtagoknak.

Mondjuk en nem is engednem ezt meg, hogy a gyerekem parjanak pakoljunk, amikor itthon is megenne valaki később. Sajatot osztogasd illetve fogadd el, de ne a máséval gazdalkodjatok.

2021. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Engem is zavarna.
2021. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Legyél szerény legközelebb és ne vidd el a kajájukat.
2021. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Miért kell ezeket a kamu irigy kérdéseket többször kiírni??
2021. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért élsz, hogy egyél.
2021. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!