Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Az a baj h alacsony vok 17/L 145 cm és 54 kg legutóbbi mérésnél... na és a suliba javaasolták pesten az endokrinológia vizsgálatot (anyum is kicsi, de biztosra akarnak menni, am bátyám meg nagyon magas nővérem is azért magasabb mint én)meg am kardiológiára is kéne menni...

Na és azért nincs sok pénzünk de próbálunk helyre jönni, és a kocsin lejárt a műszaki tán már fél éve mert suliba jártam még amikor menni kellett volna csak ugye mondta apa h mi nincs műszaki... jó fel fogtam meg értettem...


Bátyám nem járt be rendesen dolgozni kirúgták..jó megy munkát keresni 20 km-re van a munk. közp. ahova busszal is tudna ugye menni.. de h anyum este haza jött és még nem aludtam de hallottam h beszélték h majd akk apum felviszi kocsival... ezen kívűl egyszer már volt olyan h 40 km-ert mentek (mert mobil netet akrtak venni és az egyik helyen nem volt nyitva a bolt így átmentek a másik helyre..) és akk jön a kérdés... h ugye a net az nem is lett volna fontos...(nekem) meg ha busszal feltudod volna menni akk miért nem ment?... És engem miért nem akarnak kórházba vinni? hisz ugye az lenne a fontos... nem szeretnek vagy mi? :S :( nem értem este annyira kiborultm ezen h vagdostam a kezem tudom nem szabad nem lehet de már nem tudtam mit csinálni


2010. aug. 18. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"am te 13 vagy és most vagy annyi mint én szal te még bőven nősz :) én meg már nem fogok :("

Ne keseredj el,te egy nagyon életre való lány vagy. És tudod hogy meg fogod tudni csinálni..

1: vagyok amugy!!

Én sok sikert kivánok az életben és erőt

2010. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

21 éves korodig nőhetsz :)

de ha nem nősz, akkor se izgulj miatta! 145 cm az egyáltalán nem kevés. Egy csomó sztár tök alacsony.

Pl.: Eva Longoria és egy bazinagy kosaras a férje :)

Am. állításom szerint az iskolaorvosok nagy része hülye. Nekem is azt mondta hogy hall valamit és akkor elmentünk háziorvosomhoz aki meg egyszer sem vette addig észre és azt mondta nem kell elmennem...

De ha szúr a szived, akkor menjél, az már komolyabb tünet. Mondjuk, ha nekem lenne ilyen és anyámék nem akarnának elvinni akkor mennék egyedül vagy vmelyik bnőmmel. :)

2010. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Addig örülj,amíg nem kell kórházba járkálnod...

Általánban úgyse segítenek,csak egy csomó felesleges macera.

Szívzöreje szinte minden 2.embernek van,ha komoly lenne,már rádcsaptak volna.

Azt meg nem értem,hogy miért akarod,hogy esetleges pár centi miatt telitömjenek szteroidokkal,amitől elhízol,ronda lesz a bőröd,hangulatingadozásokat okoz stb...

Ha zavar,akkor hordj rövid szoknyákat,magassarkú cipőkkel.Még ez is egészségesebb!

2010. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hát pl. nem szeretem a szoknyát meg a magassarkút se


am ha növök akk növök ha nem akk nem...


am azért nem akarok egyedül mert hátha vmi papírt kell aláírni amit szülőnek kell mert egyszer már volt olyan mikor csak megnéztek akk is kellett szülőnek papír

2010. aug. 18. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!