Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Az a baj h alacsony vok 17/L 145 cm és 54 kg legutóbbi mérésnél... na és a suliba javaasolták pesten az endokrinológia vizsgálatot (anyum is kicsi, de biztosra akarnak menni, am bátyám meg nagyon magas nővérem is azért magasabb mint én)meg am kardiológiára is kéne menni...

Na és azért nincs sok pénzünk de próbálunk helyre jönni, és a kocsin lejárt a műszaki tán már fél éve mert suliba jártam még amikor menni kellett volna csak ugye mondta apa h mi nincs műszaki... jó fel fogtam meg értettem...


Bátyám nem járt be rendesen dolgozni kirúgták..jó megy munkát keresni 20 km-re van a munk. közp. ahova busszal is tudna ugye menni.. de h anyum este haza jött és még nem aludtam de hallottam h beszélték h majd akk apum felviszi kocsival... ezen kívűl egyszer már volt olyan h 40 km-ert mentek (mert mobil netet akrtak venni és az egyik helyen nem volt nyitva a bolt így átmentek a másik helyre..) és akk jön a kérdés... h ugye a net az nem is lett volna fontos...(nekem) meg ha busszal feltudod volna menni akk miért nem ment?... És engem miért nem akarnak kórházba vinni? hisz ugye az lenne a fontos... nem szeretnek vagy mi? :S :( nem értem este annyira kiborultm ezen h vagdostam a kezem tudom nem szabad nem lehet de már nem tudtam mit csinálni


2010. aug. 18. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok köröbelül én is ekkora vagyok!! És nekem is az a bece nevem hogy törpe!!

:( Nem jó érzés... De már hozzá szoktam...

Csak molyosgok

2010. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1 vagyok: Nem hiszem hogy az lenne a baj hogy nem szeretnek..

Lehet nincs rá elég pénz

2010. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Most ez miért baj?Sztem aranyossak a picurka lányok!!!Olyan kis babusgathatóak,legalábbis én csipázom őket,szóval ne keserdej el emiatt!Sok magas lány meg inkább alacsony lenne,mert nekik meg az a gondjuk,hogy égimeszelők!Sztem fogadd el igy magad,és tojj mindenkinek a véleményére!!;) 28F
2010. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le a szüleiddel és beszélgess el velük erről az ügyről. Mond el, hogy mit érzel persze finoman, hisz most nem veszekedni akarsz velük. Biztos meg fognak érteni. Nem hiszem, hogy nem szeretnének csak lehet most annyi gond nehezedik rájuk, hogy nem bírnak mindenre oda figyelni, elkalandozik a gondolatuk teljesen másfelé. Remélem sikerrel jársz.(:


A vagdosás semmire nem jó. Ne így töltsd ki a dühödet, mert ebből hatalmas baj lehet, és semmi nem ér annyit, hogy az életedbe kerüljön.

2010. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy később meg majd megindulsz a növésben. ;DD
2010. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

biztos h nem ha úgy nézzük egy évem van h nőjjek de úgyse fogok :S :( am itt az is a baj h én megértem h kicsit szűkölködünk... nem is ez a baj mert én nyáron is mentem volna dolgozni csak nem vettek fel mert nem vok 18 így akartam segíteni


itt az a baj h bátyámnak ilyenkor jó a kocsi mert munkát keres de ha van busz akk miért nem ment azzal?... én pestre ha busszal mennék... jegy is drága lenne mert hát nem a közelbe van meg am is eltévednék már az 1 saroknál... szal nem értem rám mirét nem tud figyelni bátyám meg 21 már rég ön állónak kéne lenni.. ehhez képest sztem még ő agyilag most van a 12 éves korba...


am te 13 vagy és most vagy annyi mint én szal te még bőven nősz :) én meg már nem fogok :(

2010. aug. 18. 11:29
 7/14 anonim ***** válasza:
De kardiológiára miért kell menned??
2010. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

mert 8.-ba mikor orvosira kellett menni akk szívzörejem volt de mikor a kórházba mentünk a mellettünk lévő városba akk nem hallottak semmit meg am néha szokott fájni /szúrni a szívem van mikor majd meg halok van mikor épp h csak érzem.

de erre anyum csak annyit mond h neki meg a háta meg ez ,eg az...

2010. aug. 18. 11:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor a kardiológia sztem fontosabb,semminthogy milyen pici vagy!!Mindenképp menjetek valahogy el vele dokihoz!

És hidd el sokan szeretik az alacsony lányokat is,emiatt ne fájjon a fejed!;)

2010. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én mennék bárhova...mert még ha téll sincs semmi bajom akk se hülye az orvos mert sztem nem a piacon vette a diplomát csak ért vmihez... csak hát rám sosincs ideje senkinek így sztem azt se vennék észre ha elkapna a szívroham
2010. aug. 18. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!