Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki még soha...

Van itt olyan, aki még soha nem volt nyaralni még egy napra sem? Nem hiányzik valahogy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Én csak idén nem voltam nyaralni sehol,sőt még a városból sem mentem ki, maximum kocsival.

Kicsit hiányzik,hogy nem voltam sehol,de majd jövőre bepótolom:D

2010. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én


Attól függ mit értesz nyaralásnak mert én soha soha soha nem voltam családdal!!! :S:S:S anyámék voltak régebben bécsben itt-ott amott... mióta megszülettem sehova nem mentek :S tesóimnak van útlevele is :S nekem semmi :S még belföldön se megyünk soha sehova :S húsvétkor néha el am sehva :S nem h külföldre meg görög horvát olasz országba :S:S:S és sztem nem is fogunk :S biztos miattam nem...

2010. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló:én is így vagyok,és nagyon rossz,nem gondolok tengerparti nyaralásra,de egy nap beleférne
2010. aug. 18. 11:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 12 éves koromba kérdezted volna, akkor én még igen-t mondhattam volna :D Akkor voltam először nyaralni.
2010. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz nyaralás alatt. Én mondjuk idén kinn voltam a szigeten, meg kempingeztem a barátaimmal (haza is vágott anyagilag, most hó végéig kb vajas kenyéren fogok élni :D). Ilyen jellegű dolgok nem nagyon voltak.

Családdal 2002-ben voltunk a Balatonnál egy hétre, tavaly pedig Orfűn. 21 éves vagyok, felsoroltam itt az összes "hivatalos nyaralást", ahol voltam.


De! Amíg éltek, minden évben elutaztunk meglátogatni a nagyszüleimet, unokatesómékat, így minden évben volt családi nyaralás. Kb 12 éves koromtól mindig volt, hogy 1-2 napot valamelyik barátnőmnél töltöttem, aztán meg ő nálunk. Gimiben kollégista voltam, onnantól ezek a látogatások átlag egy hetesre nőttek, hiszen messzebbre kellett utazni, nem csak két utcával arrébb. Én ezeket is nyaralásnak éltem és élem meg.

Külföldön háromszor jártam: Bécsben voltam egy napot, ez a zenekarunknak egy "jutalomutazás" volt, valamint turnéztam velük Franciaországban. Egyik sem került semmibe, mert Bécset csak úgy kaptuk, a turnén meg amennyit bele kellett fizetni, annyit bőven kerestünk.

Egyszer pedig Görögországban voltam, ide a húgom osztályát kísértem osztálykirándulásra :D


Na mindegy, a lényeg az, hogy én minden évben úgy élem meg, hogy sokat nyaraltam, idén is voltam rokonoknál, barátoknál, volt nálam az egyik tesóm egy hetet, azt is nyaralásként éltem meg... csak hozzáállás kérdése a dolog, a nyaralás nem ott kezdődik, hogy elmegyünk egy négycsillagos hotelbe és kéthavi bérünk kifizetjük egy hétre...

2010. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem,én arra gondolok,hogy vannak-e olyanok,akik egész nyarat otthon töltik?
2010. aug. 18. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát mi se szoktunk nagyon elmenni,egyrészt nincs rá pénz,másrészt a szüleim munkahelye miatt.

1-1 napra szinte minden nyáron elmegyünk vhova,persze belföldön,voltunk már a Balcsin,megnéztünk több hazai várat,vagy csak kimegyünk kirándulni a természetbe.Szóval ilyenek mindig vannak.Több napra(max.3-4)az unokatesómékhoz megyünk,de hát az se szó szerint vett nyaralás,mondjuk nekem az,mert közben fel megyünk Pestre is,ahol ritkán járok:DPedig nem tanyán élek,aki örül ha kiviszik a betonos útra,csak nem vagyunk nagyon eleresztve,szóval minden apróságnak örülök.

Külföldön 1x voltam,Bécsben,még a télen.

Egyébként jövőre tervezzük hogy elmegyünk külföldre,mondjuk Horvátország vagy Olaszország az ami szóba jöhet,de nem tudom hogy lesz-e belőle valami:S

16/L

2010. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok:)

Hát ha úgy vesszük,én szinte az egész nyaramat itthon töltöm,néha a barátokkal elmegyek vhova,mozi,kocsma,1-1 buli,de elég ritkán vann ez,meg a családdal 1-1 napra,aztán slussz,szóval az időm 80% itthon töltöm,bent a házban,vagy kimegyek a kertbe,vagy a szomszéd utcáig:)Az a szerencsém,hogy baromi szép helyen lakom és nagyon imádom ezt a környéket,de néha már unalmassá válik.

2010. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom elképzelni azt, hogy valaki szeretne, mégsem nyaral egyáltalán. Nagyszülőkhöz el lehet menni, a szomszéd faluban lakó barátnőhöz el lehet menni (én pl. biciklivel szoktam, van egy gát, ami majdnem oda visz és nagyon szép :) ), ha van a városban valami fesztiál, oda is el lehet menni... de pl. szoktunk olyat is, hogy sátor fel a biciklire, kiscsalád szombaton elindul, valahol estefelé sátrat ver, alszik, másnap haza.


Persze ha valaki azt mondja, hogy a "nagyszülőknél nyaralás nem olyan igazi", az könnyen lehet, hogy úgy éli meg, hogy egyáltalán nem nyaralt...

2010. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljes, családi nyaralásunk sosem volt - a szüleim elváltak nagyon régen. A család szanaszét a világban, nehéz is lett volna/lenne összehozni, de megszoktam. :)


Idén nem voltam nyaralni semmilyen formában, igazából nem szeretek nyaralni, a nyarat sem szeretem, meg valahogy ez nem az én formám, biztos azért, mert nem szoktam hozzá.

2010. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!