Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a régen megterve...

Mit gondoltok a régen megtervezett nyaralásunkról?

Figyelt kérdés

Néhány hete töltöttem be a 18-at, lány vagyok, és nem igazán vagyok tisztában néhány dologgal, erről szeretnék kérdezni.

Már régen megterveztük a barátokkal, hogy elmegyeünk nyaralni, szülő nélkül meg minden. Az úticélunk 75 kilométerre van, a Balatonon, az utat motorral tennénk meg, úgy, hogy a baráti kör valamely tagjai tudják biztosítani a szállítást. A szállásért nem kellett fizetnünk, egyikünknél alszunk, 4 napig. Kiadásunk is igen csekély lenne, ezért nem szeretnénk vonattal menni, mert azon is lehet spórolni, valamint a sofőrök is megbízhatóan vezetnek évek óta. Nem terveztünk semmilyen extrém programot, csak szeretnénk együtt tölteni az időt, tudjátok, beszélgetés, séta, tábortűz, filmnézés...

A kérdésem az lenne, hogy a szüleim (akikkel együtt élek) megtilthatják-e, hogy elutazzak, avagy ez már teljesen az én döntésem? Tudom, hogy találnának részleteket amibe szívesen belekötnének, például, hogy nem zavarunk-e ott ilyen sokan, vagy, hogy motorral utazzak (amit igencsak elleneztek múltkor is és a végén nem is jött össze).

Tehát nem először mennénk, de akkor vonattal mentünk (miattam..) kb. 50 kilométerre, és csak 3 napra, 4-en, nem 11-en. Nem szeretném, hogy idén is miattam változzon a program, vagy, hogy kimaradjak. Ti elengednétek a lányotokat ilyen körülményekkel?

Elnézést kérek a sok szövegért, csak szeretném, hogy minél inkább értsétek a részleteket, fontos lenne ez az út. :)

Köszönöm, ha segítetek. :)


2010. aug. 17. 17:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. Majd csak egyezségre jutunk.
2010. aug. 17. 19:59
 12/13 anonim ***** válasza:

engem anyum ennyi idősen már Görögországba elengedett a barátommal.

pláne ha te kerested meg a buli árát, akkor semmilyen kifogásuk nem lehet! mondd meg nekik, h hívni fogod őket naponta 2x, meg ha bármi para van.

2010. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Okés, mehetek. Nektek is köszönöm. :):)
2010. aug. 18. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!