Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik ez valamikor?

Elmúlik ez valamikor?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottam a barátommal, mert nagyon sok olyan dolgot tett, amiért kiszerettem belőle. Azóta viszont rá sem tudok nézni a pasikra. A szexről nem is beszélve...egyszerüen a f.asz gondolatától is rosszul vagyok. Ez vajon mindig így lesz most már?
2010. aug. 17. 17:41
1 2
 11/15 Beatrix17 ***** válasza:
A nők alkalmasak főzésre és takaritásra is:)!De komolyan!Egy idióta viselkedése miatt nem kell zárdába vonulnod!!Foglalkozz kicsit magaddal,tégy olyan dolgokat,amitől nőiesebb Nőnek érezheted magad!Ne hagyd,hogy egy senkiházi maradandó károsodást okozzon női mivoltodban!!
2010. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"senkiházi maradandó károsodást okozzon női mivoltodban!!"

ez úgy érzem már meg történt. Bízom benne, hogy idővel megszűnik ez a gond, és a kiábrándulás mindenkiből.

2010. aug. 17. 18:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is éreztem valamikor úgy, mint ahogy te.

Ne aggódj, felejtsd el. Menj el, szórakozz, és felejtsd el a pasikat egy időre.

2010. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
El fog múlni, de csak akkor ha olyan fiú jön, aki tényleg érdekel téged. Akkor egyből érdekelni fog a szex, ne izgulj. Csak most kiábrándult vagy, de egy helyes pasi majd elfeledteti ezt veled.
2010. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem is ezt tette egy férfi. Mikor már nem bírtam tovább, hogy női mivoltomat a földbe döngölte, akkor egy jó ideig fűvel-fával lefeküdtem. Nem vagyok büszke rá, sőt, de kellett az önértékelésemnek, hogy sokan bármikor képesek voltak megkívánni. Többet ilyet nem csinálnék, mert ellentmond a természetemnek és az elveimnek, de akkor erre volt szükégem, hogy újra nőnek érezhessem magam. Azért ezt nem ajánlom, elég lesz egy igazi férfi is ahhoz hogy túltedd magad a történteken.
2010. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!