Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a hülye, vagy...

Most én vagyok a hülye, vagy csak nem értünk egyet? Tényleg fizetni kellett volna?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal, mindketten egyetemisták vagyunk, ugyanazon szakon, nekem jobban megy ezért segítek neki mindenben. A múlt héten lejött segíteni a családomnak (főleg nekem) a munkánkban a Balatonra.

Mindketten örültünk neki, hogy végre együtt lehetünk egy hétre és még segíthetünk is.


Apa fizetett mindent, kaját, útiköltséget, tényleg mindent.


Az anyja ma azzal fogadta, hogy mégis mennyit keresett ezen a héten.

Ez mindkettőnknek nagyon rosszul esett, hiszen, egyikünk se gondolta, hogy ezért fizetni kéne, hatalmas ajándék, hogy együtt lehettünk, sőt volt olyan nap, hogy csak ketten voltunk.


2010. aug. 17. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kellett volna. Barátoknak, rokonoknak is ingyen segít az ember, nemhogy a párjának! Jó h-ülye anyja lehet, lesz még gondod a "kedves" mamával.
2010. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért miért kellene fizetnetek, hogy kettesbe lehessetek? Ez hülyeség. Nehogy fizess már azért, mert szeretitek egymást!
2010. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ő úgy gondolta, hogy a munkáért kellett volna fizetni, amiben segített a párom, a párom pedig úgy élte meg, hogy együtt lehetünk, nem unatkozik egész nyáron, és még segíthetünk is a szüleimnek
2010. aug. 17. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az anyja szinhuje!!!
2010. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudta a kedves mama, hogy hol van a fia? Amúgy mi köze hozzá, hogy mennyit keres. Meg még ezzel is fogadja. Benneteket sem lehet irigyelni.
2010. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
természetesen tudta, kicsit érdekes, köszönöm a válaszokat, megnyugodtam
2010. aug. 17. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
te ha a parodnak kimosod a gatyajat, az o anyja megkerdezi mennyivel tartozol?:))))
2010. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

azért egyre vigyázz...

ne essetek tulzásba a segitséggel

2010. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát kedves az anyósjelölt azt meg kell hagyni.. :)
2010. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a párom eddig költségtérítéses képzésre járt, mos sikerült átkerülni, és a párom azt mondja nélkülem nem ment volna ,a ktgtérítés 150.000 Ft...
2010. aug. 17. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!