Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép ki az életemből?

Miért nem lép ki az életemből?

Figyelt kérdés
Már több mint két éve szakítottam vele, azóta nagyon boldogan élek, férjhez mentem ahhoz, akit a legjobban szeretek. Az exem a mai napig írogat anyámnak, a családomat nem hagyja békén. Én eddig nem álltam vele szóba, vártam, hátha magától eltűnik az életemből, de nem. Azóta sincs senkije, szánalmas, még mindig úgy emleget, mint a nagy szerelmét, pedig akkoriban nem tett meg értem semmit, nem élt normális életet. Mit tegyek, már nagyon unom ezt!
2010. aug. 17. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Közöld vele, hogy ha nem száll le rólad és a családodról, akkor fel fogod jelenteni zaklatásért.
2010. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mintha a saját sztorimat olvasnám. Bár nekem odáig fajult, hogy feljelentettem
2010. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beatrix17 ***** válasza:
60%
Az Urad erre mit mond?Én a helyében biztos elbeszélgetnék vele
2010. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy szerintem nem is volt szerelmes belém a végén, de mégis betegesen ragaszkodik hozzám...
2010. aug. 17. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben.... ne foglalkozz vele, majdcsak lekopik. Szánalmas.
2010. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beatrix17 ***** válasza:
93%
Tudod,soxor akkor jönnek rá emberek,mijük volt,amikor már elvesztették...Én1.5éve szakitottam a 4éves kapcsolatommal!Azóta sincs senkije,és bánja,hogy ugy bánt velem,ahogy!De már mindegy!Mindennek ellenére szeretem,mint barát,pedig tartozik nem kevés pénzzel,de bármikor felhivhat,ha baja van-és én is őt!
2010. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak te ne állj szóba vele, hanem a családtagjaid se. Ha anyukádat vagy a rokonokat zaklatja, küldjék el ők is a francba. És tényleg fel is jelentheted (bár akkor bizonyítani kell, de itt vannak tanúk, szóval nem lehet gond). Mentsd a telefonbeszélgetéseket, e-maileket, vagy nem tudom, hogy zaklat. Mert ezek mind jók lesznek bizonyítéknak.
2010. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!