Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik fiatalon jöttek össze,20-25év között és min.300km van köztük?

Figyelt kérdés
Működhet ez?
2010. aug. 17. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
szüleim igen:) és már 20éve együttvannak. ugyhogy igen. működhet a dolog.
2010. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam, ő 20, mikor összejöttünk, de "csak" 280 km volt köztünk. 3 évig működött, mert akartuk, hogy működjön, aztán összeköltöztünk. Rossz, mert valakinek ott kell hagyni mindent a régi lakhelyén, esetleg lehet "középre" is összeköltözni, de mi már 6 éve együtt vagyunk, és megérte várni.
2010. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Működik ez,ha mindkét fél megbízik a másikban.
2010. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pl.egyetemeken,fősulikon gyakori az ilyesmi,sok ugye a különböző helyekről jött koleszos,albérletes...
2010. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 19vagyok, a baárom 28. Ő minden hétvégén jött hozzám. 220km volt köztünk.

Ahogy meglett az érettségim, ideköltöztem hozzá, nagy házuk van...

Anyáék is költöznek ide. :)

Nem költöztem volna ide,ha nem érezném,hogy ő az igazi. :)

2010. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
SZékesfehérvár-Debrecen. Én 17, ő 21 volt. 5 évig ingáztunk. Már 13 éve vagyunk együtt, van egy kisfiúnk.
2010. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En Magyarorszagon eltem, mikor a ferjem Nemetorszagban. Fiatalon jottunk ossze, de en hozza koltoztem, mikor lehetett. Mukodhet, persze, de ehhez rengeteg turelem, kitartas, kompromisszumkeszseg kell.
2010. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt jó volt olvasni... Köszönöm a válaszokat! Nekünk biztos nem fog ez összejönni... :S
2010. aug. 18. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne légy kishitű, nektek is összejöhet.

Amikor 20 éves voltam, a férjem akkor volt másfél évig katona. Igaz, csak 200 km-re, de határszolgálaton. Én nem látogathattam, ő pedig 3-4 hetente jöhetett 2-3 napra. Nemsokára lesz a 27. házassági évfordulónk.

A lányom itthon lakik, a vőlegénye 260 km-re; ez van több, mint egy éve, és még kb 1 évig így is lesz. Gondolhatod, hogy ők sem találkoznak túl gyakran. Marad a net és a telefon. Annó mi csak levelet írhattunk, net nem volt és telefon se nagyon.

2010. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Viszont nekem az az érzésem, hogy én ezt jobban szeretném, mint ő. Úgy látszik, ő nem menne bele egy ilyen "harcba"... én meg nem is merem felhozni, ígyis folyton azzal traktálom, hogy mennyire hiányzik. Még a végén teljesen az agyára mennék. Ha ő felhozná, örülnék neki, de én nem merem. Szóval ezért is reménytelen... :(
2010. aug. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!