Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom odavan az öcsém...

A családom odavan az öcsém barátnőjéért, én ki nem állhatom? Mit csináljak, ha teljesen belopta magát a szívükbe és ő a "sztár"?

Figyelt kérdés

15 éves korom óta ismerem, gimisként is egy osztályba jártunk. Már ott is ő volt a népszerű lány, akivel mindenki jóban akart lenni, a tanároknál benyalta magát, minden buliban ott volt, már az első évnyitó attól volt hangos, hogy ő ott volt mind a három nagyobb fesztiválon a nyáron és hogy az egyik végzős lány a legjobb barátnője. Szóval hamar elege lett az embernek belőle, hogy ő mindig az, akire mások hasonlítani akarnak.


Egyetemen is ugyanazon a szakon vagyunk és látom itt is, hogy mit csinál.

Pl. volt egy tárgyunk, amire én már első körben is 3 hetet tanultam már elsőre is, oda-vissza tudtam az anyagot, mégis UV-n sikerült csak átmenjek egy 2-essel. Ő első héten átment 4 nap tanulással, mert megtanulta a korábbi félév kérdéseit és szerencséje volt.

Másik vizsgánál gyilkos beugró, 5/5 és ha csak egy szó hiányzik, mehetsz legközelebb. Ő rosszul írt egy egész választ, de mivel jóban volt azzal a tanárral, aki a beugrókat javította és szóbelin is hozzákerült, 5-össel jött ki. Én emiatt a tárgy miatt csúsztam 2 félévet, pedig sosem úgy mentem a vizsgára, hogy "lesz, ahogy lesz majd".


Egy elkényeztetett, folyamatosan a szülei pénzét költő lány, aki lenéz mindenkit. Úgy állítja be magát jószívűnek, hogy látszik, semmi jószívű nincs benne... Én nem szeretek vezetni, hiába van jogosítványom. Erre hogy ő szívesen megtanít engem közlekedni, mert neki 17 éves kora óta van jogsija és kocsija, higgyem el, hogy gyerekjáték az egész és hogy én is beleszeretek majd az autókba, ahogyan ő. Na erre az autómániás apám rögtön megtalálta a közös témát vele...

Az anyámmal közösen sütnek, mert persze azt is nagyon szeret, meg együtt jógáznak, mert neki 13 éves kora óta kell a heti minimum 2 jóga ahhoz, hogy jól érezze magát.


Ráadásul szinte mindig itt van, már jött úgy is, hogy az öcsém nem volt itthon.

Egy álszent, elkényeztetett lány, mégsem látja ezt senki.


2021. febr. 20. 10:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként TE mennyi időt töltesz egyébként az anyukáddal?

Őszintén. Elmész vele ide-oda, segítesz neki a konyhában? ;)


Ha nem, akkor ne csodálkozz hogy jóban lesz a barátnővel, aki kapható ilyesmikre.

2021. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
66%
Hát Kérdező, ha mindenki szembejön velem az autópályán, én azért elgondolkodnék, hogy nem én vagyok-e a hülye.... nem kellene ennyire féltékenynek és irigynek lenned erre a lányra. Jobb lenne neked is az élet, hidd el.
2021. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
66%
A hiba nalad van. Feltekeny vagy es irigy. Mi a baj azzal hogy süt es jogazik anyukaddal? Szerintem nagyon is jo hogy nyit a csaladod fele. Az egyetemi sztori meg, nos en is az elozo evek kerdeseit tanultam meg mindig, max egyszer atolvastam a jegyzetet ha esetleg megis lenne elteres. Egy hetnel nem tanultam többet es 4,7-es atlaggal fejeztem be a kepzest. Igen es nem art az se ha joban vagy a tanarral es nem fapofaval ülöd vegig az eloadast, ha bemesz egyaltalan ugye. Van akinek kevesebb tanulassal is megy. Most ereztem volna rosszul magam emiatt? Es nem nyaltam a tanaroknak csak aktiv es erdeklödö voltam az orakon.
2021. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
46%
Én csak olvasok xd
2021. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
70%
Magadban keresd a hibát mindig először! Hidd el találsz, mindenki talál!
2021. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
81%

Ezt sose ertettem hogy leteszitek a jogsit es nem mertek vezetni:D

Egyre tobb fiataltol hallom ezt, de mieeert? Ha sose kezditek el sose jottok bele b@szki. Amugy meg tok ari hogy felajanlotta hogy segit.

Amugy sajnos az elet egyik alaprtorvenye hogy a vonzo/magabiztos emberek konnyebben ervenyesulnek. Nem igazsagos, de a biologia nem igazsagos:D

Szedd ossze magad

2021. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
56%
Amugy meg orulj neki hogy kijon anyukaddal es nem jatssza a fejet hogy "jaj anyos jaj oreg jaj ciki"
2021. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
56%

A Jóisten mentsen meg az ilyen sógornőtől mint te.🤦‍♀️

(Nem Katinak hivnak esetleg??)

2021. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!