Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok rossz? (Kérdésed...

Én vagyok rossz? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Sírtam mert anyu elment úgy dolgozni hogy nem köszönt el.


Apu meg bejött hogy mit rísz dagadt cigány??


(Nem vagyok cigány)


Ti is sírnátok ha anyukátok köszönés nélkül elmenne és veszélyes munka helye van??


Anyut nem okolom!!


2010. aug. 17. 12:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor túl reagáltam?
2010. aug. 17. 13:48
 12/13 anonim ***** válasza:

igen.

azért én sem sírnék.: D ahogy az előttem lévők írták: elfelejtette vagy (mert) késésben volt.

megesik az ilyen.

de apukádon néztem nagyot O.o

az ilyen nem apa.Mi volt ez a beszólás....O.o pff

nagyon ronda dolog volt az biztos.

2010. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én anyám mindig köszönés nélkül ment el, 2 órával korábban, mint ahogy felkeltem reggel. És miért aludna anyukád munkaidőben? (Sírás helyett vállalj részt a háztartásból, hogy pihenhessen többet.)

Ja, és anyukád munkahelyénél százszor veszélyesebbek vannak. Ha ennyire aggódsz, akkor nem ártana egy pszichológus, mert nem normális rettegésben élni naponta, hogy hazajön-e anyukád.

2010. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!