Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már eléggé idegesít ez a...

Már eléggé idegesít ez a dolog. Mit csináljak h ne figyeljek rájuk?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam örökbe fogadtak és ez így kicsit fura :D a családban mindenki (hó)fehér vagy csak egy kicsit barna én meg kicsit feka vagyok xD (amerikai vagyok). Szinte mindenki megnéz főleg ha a tesóimmal vagyok (fehérek:D) és már nagyon idegesítő tud lenni. Főleg amikor 'világítanak' körülöttem...xD

Ha elkezdenek nézni tök szarul érzem magam ezért sokszor nem is megyek sehová. De ha odanézek h ne nézzenek már akkor is néznek tovább. Hát ha én ránézek valakire és rám néz akkor elnézek onnan :D

Idegesít ha néznek..mert ha mondjuk boltban vagyok akkor arrébb megyek h ne lássanak és akkor talán akik ott vannak nem néznek. Nem tudom miért ilyen érdekes.

Mit csináljak h ne figyeljek rájuk?

15/f


2010. aug. 17. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem tutsz mit tenni
2010. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Légy büszke magadra te!!!! Nem értem h mit sonyorogsz! Az helyett örülnél, hogy nem hófehér bőrőd van!!!Nem biztos h rossz indulatból néznek. Ha elménnetek előttem biztos én is megnéznélek! De nem azért h milyen rossz hanem, hogy miylen jóóó
2010. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha valaki néz .. akkor vagy kacsints rá vagy nyúlts ki a nyelved :D

de komolyan!

Vagy pedig menj oda és kérdezd meg mi olyan nagy dolog benned ...

Vagy nézd te is .. akkor tuti elfordul .. ne hagyd magad!

Attól mert ők Hófehérkék .. te így is ugyanolyan ember vagy mint ők! 16/L

2010. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
kamu
2010. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Sza.rd le. Ha valaki néz, akkor csak mosolyogj rá. Sokan nem tudnak ezzel mit kezdeni, és utána már rád se mernek majd nézni. :)

A tesóidat meg dugd be egy szoliba. :D

2010. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
nem lehet,hogy kicsit üldözési mániád van?
2010. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Azért néznek Téged, mert különleges vagy! Ennek örülni kell, fogd fel bóknak!:) Az emberek már csak ilyen tapintatlanok, ha rád néz valaki, Te is nyugodtan nézz rá, hidd el, ő előbb kapja el a tekintetét. Esetleg ha valaki már tényleg elég idegesítően sokáig néz Téged, süss el egy viccet, hogy "igen, szolizom, és?" vagy valami frappánsabbat:)
2010. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha vki néz, akk te koszonj oda neki hogy SZIJJJAA!és még integethetsz is!
2010. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
nekem biztosan bejönnél!
2010. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
mi egy édes sztorit csináltunk hasonló esetből. a páromnak van az első házasságából egy kislánya (fehér) és velünk nyaralt egy barátnője. (barna) ő egy magyar kislány akinek nigériai apukája van. egy jó darabig magyarázkodtunk, jópofa volt h tőle angolul kérdezték a fagyizóban mit szeretne. aztán kitaláltunk h szólítson minket anyunak és apunak! jópofa volt látni a megütközést a szemekben, főleg ha a páromnak kiabálta h apu! elmeséltük h egy furcsa genetikai malőr miatt lett fekete a lányunk. érdekes mindenki megértő volt, az abszolút egyértelmú verzió senkinek sem jutott eszébe. az idei nyárra a következőt találtuk ki, a párom Brad Pitt és Angelina és örökbefogadtuk az afrikai árvát. vagy vettünk petesejtet, a párom adta a spermát, beültették és ez lett a vége! ugyanezt fordítva is előadtuk, miszerint nem tudtuk h ki a spermadonor és ilyen lett a kislányunk. nagyokat röhögünk együtt a sok marhán, aki vette a bátorságot és megkérdezte, miért ilyen szinű a gyerek bőre. remélem pár elolvassa ezt is közülük és most a föld alá süllyed. mesélj nagyokat, kamuzz lehetetlen sztorikat és szórakozz a sok ostobán aki ezért (származásod) megbámul téged!
2010. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!