Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan oldjam meg a...

Ezt hogyan oldjam meg a családommal, hogy ne legyen belőle harag?

Figyelt kérdés
a lényeg röviden az, hogy a párom családjával közös vállalkozás van, majdnem mindennap találkozunk, és már az én családom is részt vesz ebben a melóban. szóval az egész család állandóan találkozik, még a hétvégéket is együtt töltjük mert mindig van mit segíteni, stb. és most pár napra mennek nyaralni és mondták, hogy mi is menjünk. akkor mondtuk, hogy oké, de már megbántuk, anyagilag is nehézkes meg nincs is kedvünk már megint velük lenni. inkább kettesben töltenénk ezt a pár napot. már ezt megemlítettem egy-két családtagomnak és annyira megharagudtak, hogy még a telefont is kinyomták. igaz, találkozunk holnap tehát muszáj beszélni, de miért nem értik meg? hagyjam hogy haragudjanak vagy menjünk velük arra a pár napra? de nincs kedvünk. mit csináljunk? ebből hogyan "másszunk" ki jól?
2010. aug. 17. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjátok, hogy egy baráthoz mentek..

De mondjátok azt, hogy kettesben szeretnétek lenni, ha nincs gyereketek mondjátok, hogy szeretnétek próbálkozni összehozni egyet

2010. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello


Nézd,ha ilyenek a családtagjaid akkor teljessen mindegy,hogy hogyna és mit montok akkor is meg fognak haragudni,de idővel majd ugyis rájönnek,hogy butaság amitért haragudnak és lenyugszanak majd.

Szerintem ebben a dologban csak egyetlen egy dolgott kel eldöntenetek ami a legfontosabb.

nektek ki a fontosabb a párotok vagy a csalátagok???



ui.:mi a férjemmel 4 éve házasok vagyunk,szeretem,imádom a családját,de mivel itt lakunk velük egy fedél alatt még egyetlen egyszer sem mentünk velük nyaralni még pár napra sem,mi elmondtuk nekik,hogy szeretjük őket,de mi 2-esben szeretnénk elmenni,hogy tudjunk pihenni és azt csinálni amit mi karunk,akkor és oda menni amikor,ahova mi akarunk kötöttségek nélkül,mert hát ugye hiába mondják ilyenkor a családtagok,hogy ezeket akkor is megcsinálhatod az már akkor sem ugyan az mert valamilyen szinten kötődsz hozzájuk mivel ott vannak,nem?


Néha megértették néha nem,de mire a nyaralásból hazaértünk már senki nem haragudott senkire,mert mindig rájöttek,hogy igazunk van.

2010. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!