Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy régi barátnőmet megvicceln...

Egy régi barátnőmet megviccelném, de mivel?

Figyelt kérdés
Most szereztem meg egy régi barátnőm tel.számát ,akit felhívnék mondjuk a kölekedésfelügyelettől,de milyen indokkal? Vicc lenne az egész,kérek tippeket!
2010. aug. 16. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az előttem lévőnek igaza van.

1 éve nem beszéltetek nagy meglepetés lesz így 1 év után neki h. átverted.:"D Szerintem simán hívd fel és majd pár hét vagy hónap múlva megcsinálod a szivatást ha nagyon akarod....

2010. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én ezzel vicceltem meg a barátnőmet. ( Utálja a hüllőket. )


- Jó napot kívánok! Beregi Adél vagyok a Zoo-tékából. Azért keresem, mert megérkezett a tüskés hátú piton, holnap házhoz is tudjuk szállítani. 10 vagy 15 óra lenne az alkalmasabb önnek?

- ...

- Nézze hölgyem, a piton ki van fizetve, akkor 10 vagy 15 óra lenne a megfelelő a leszállítására?

- ...

- Kérem, én csak egy alkalmazott vagyok. Az állatot kifizették, holnap leszállítjuk.

- ...

- Hölgyem, én erről nem tehetek. Név, lakcím stimmel. Akkor öné a piton. Nekünk helyünk sincs egy ekkora kígyót tárolni. Meg ugye elég aggresszív is.


Ekkora már eléggé kiakadt, lecsapta a telefont, hívta a férjét, hogy ő rendelt-e kígyót. A végén nagyon röhögtünk, amikor visszahívtam. :)

2010. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!