Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy régi barátnőmet megvicceln...

Egy régi barátnőmet megviccelném, de mivel?

Figyelt kérdés
Most szereztem meg egy régi barátnőm tel.számát ,akit felhívnék mondjuk a kölekedésfelügyelettől,de milyen indokkal? Vicc lenne az egész,kérek tippeket!
2010. aug. 16. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Akármivel, legyél kreatív, én már csomószor csináltam, főleg bulikon, mindig meglepődött az illető:D
2010. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont közlekedésfelügyelet?? Legyen szoftverrendőrség, és egy névtelen belejelentés miatt át kell vizsgálnotok a PCjét (vagy laptop) illetve az írott DVDit, és próbálj időpontot mondani mikor mész:D
2010. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
engem úgy vicceltek meg, hogy nyertem egy luxusutazást xy internetes oldalon, ahol regisztráltam, valami ilyesmi volt és ugye ez könnyen megeshet... olyan hivatalos volt az egész, teljesen kivoltam, sikoltoztam meg minden. Rá 10 percre hívott vissza a barátom, hogy vicc volt. Hát óriási csalódás volt, még el is sírtam magam :)
2010. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy hogy a rendőrségi webkamera beazonosította egy bűncselekmény helyszínén, be kell mennie
2010. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kerettörténetet írom le, azt is vázlatosan:


- csókolom feri vagyok a bélát keresem

- csókolom zoli vagyok bélát keresem

- csókolom sanyi vagyok bélát keresem

- csókolom béla vagyok. Nem kerestek?

2010. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy éve nem beszéltem vele,mi lenne a legmeggyőzőbb?
2010. aug. 16. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
pl. hogy nyert 1000db óvszert és holnap a délelőtt folyamán külditek házhoz, és adja meg a cimet, a mobil számot pedig onnan szerezted hogy az internet automatikusan sorsolt ki egy telefonszámot, és ő nyert!!! szerintem ez jó! :) :D xD xDDDD ( ha kérdezné h honnan van meg a száma!)
2010. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"tudom mit tettél tavaly nyáron!"XD
2010. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szivasd meg, hogy be kéne menni a Mónika show-ba, vállalja-e
2010. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

Ha valakinek ilyen barátja van, annak semmi szüksége ellenségekre!

Igen hülye ötletnek tartom, ez nem vicc, hanem idétlenség. Ha velem valaki ilyet tenne, azzal többé nem állnék szóba! Hol van a vicc ebben?

2010. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!