Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek vele? Mit...

Miért ilyenek vele? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
barátom 18 éves és a szülei állandoan dolgoztatják ő mos főz takarit a kertben kapál mert hanem csinálná akkor nem találkozhatnánk. AZ apja csak nevelő apja és van egy öcse is barátomnak de neki kivan nyalva segge mivel mostohaapjáé a kölök.tudom bonyolult de mit lehetne csinálni? ja 15 vagyok és összeköltözni még nem lehet
2010. aug. 16. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szegény barátod. Nem irigylem :S Mennyi idős? Ő nem tud egyedül elmenni a nagymamájához vagy valami rokonhoz?
2010. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18 éves irtam is eltudna menni de mi szegediek vagyunk az igazi apja meg nagymamája szolnokon laknak és nem tudnánk találkozni albérletbe nem akar menni mert akkor nem lesz pénzünk ha összeköltözünk
2010. aug. 16. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Szegény és õ még tanul?
2010. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És nem tud valami barátot, akihez elmehetne egy kisidőre? Vagy az anyukás mama?
2010. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
majd most fog éretségizni. De szerintem az lesz h ideköltözik hozzánk csak még tesom nem talált albérletet ahova költözhetne de ha talál megy és barátom meg jön csak az még legalább 2-3 honap
2010. aug. 16. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez kedves tőletek és addig nem mehetne hozzátok? hogy mondjuk akkor addig a bátyjáddal egy szobába vagy valami?
2010. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

növérem van:)

ez nem lenne jó ötlet:)

nem lehet sajnos mert csak két szobánk van anyu apu

másikba én növérem.

és ha elmegy akkor egyedül leszek és akkor költözik barátom ide

2010. aug. 16. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj :S igy már értem :DD És a te nagyszülődhöz?
2010. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ott meg unokák laknak. 5testvére van anyumnak és mamának 10 unokája van abbol 5 velük él szal az sem jó

apu felöl mama meg tata már meghalt

2010. aug. 16. 22:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Szegények :( részvétem. Valami megoldás csak lehet *-) közeli ismerős?
2010. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!