Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihult a kapcsolat? Lehet még...

Kihult a kapcsolat? Lehet még tenni valamit?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk egyutt. Kiegészitjuk egymást, azonos a végzettségunk, azonos az érdeklodési korunk, szeretjuk egymás barátait, családját, és egymást is. Mégis problémák vannak amiket nem tudok megfogalmazni, szerinte csak én gyártom oket, mert nincs semmi baj, és ami baj van az is mind azért van, mert felidegesitem az orokos elégedetlenségemmel. AZ a gáz h 3 év alatt 2 éve szinte alig van szex. Kb 2hetente, de nem ilyen nagy szenvedélyes dolgokra kell gondolni, hanem mintha kotelességbol menne. Ő azt mondja azért van igy mert mindenért cseszegetem. De én érzem h nincs koztunk szenvedély, igazábol nem annyira kivánjuk már egymást, és csak azért bántom érte, mert érzem h ez igy nem heyes.inkább csak tok jol elvagyunk. nem tudom milyen lenne nélkule. De még igyis csak 22 vagyok és ugy érzem jogom lenne arra h bocs a kifejezésért de- jokat szexeljek, ugy látom mások szerint jo no vagyok, és szar érzés, h kb 50 évesnek érzem magam mellette. De hiába probáltam nem változott semmit, és ugyanakkor nem tudom jo otlet e elhagyni csak ezért, mert minden más meg jo. Mindenki más szerint imád engem és hiba lenne kidobnom. Ami még zavar, h még 1.5 évig tuti nem koltoznénk ossze, mert akkor fogom befejezni az egyetemet, ot pedig másik vérosba szolitja a munkája, kezdetektol fogva egymáshoz járkálunk viszonylag surun, de nekem kéne már ennél több is.
2010. aug. 16. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a pàrodnak van igaza,hogy mindig cseszegeted és elégedetlenkedsz.Vàltoztass,mert õ bele fog unni, és õ dobja be a törölközõt.Ha szereted hagyd békén menni mindent a maga utjàn,ha nem szereted és nagyokat akarsz szex..ni akkor vàltoztass,majd eldõl,hogy mi tesz boldogabbà.
2010. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
nem adok igazat az elsőnek, szomorú, hogy nem akar változtatni, és cseszegetésnek fogja fel. lépned kellene, ha ennyire nem működik együtt.
2010. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy elégedetlen mert nincs jó szex.Ès azért nincs jó szex mert elégedetlenkedsz.Hát nem irigyellek.

Te ismered.A csesztetést hagyd,nem használ.Próbáld ne a hibákat kiemelni hanem ha valami jó volt észrevenni és mondani neki.

2010. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni pont ma este. ugyanaz a szoveg:miért b*szogatom, jo minden igy ahogy van. egyszeruen megszállt az az érzé, h nekem ez nem kell és jobb, ha más után nézek. de holnapra biztos elmulik mint mindig. most komolyan van ennek értelme?
2010. aug. 19. 00:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez addig fog így folyni amíg szembe nem jön veled egy pasi aki hevesen elkezd udvarolni, te meg beleesel :)
2010. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Majd jön egy pasi akibe belezugsz akivel a jó a zsex,addig meg jo ő is?a nők olyanok mint a majmok sajnos,addig nem engedik el a biztos ágat amig meg nem fogták a másikat.
2010. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ebben a szituációban élek, már 3 éve nincs köztünk szex és amikor szóba hozom, azt a választ kapom, hogy ennyire ráérek? Meg hogy unatkozom? Én találtam egy szeretőt magamnak és azt gondolom, hogy minden olyan ember, aki egy kicsit is szereti a jó szexet, az így jár.Én nem bántam meg.
2010. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3 éve nem szexel veled EGYÁLTALÁN?

Ez nagyon durva. Hogy gondolhatja, hogy nem csalod meg?

Te fiú vagy vagy lány, utolsó válaszolónak címzem ezt.

bocs az offért, de el vagyok képedve.

2010. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szex egy kapcsolatban normális,nem unalom üző meg ráérés dolga,3 éve nem nyúl hozzád csók se semmi,hát neki is van szeretője valószinű,minek vagytok együtt egyáltalán?
2010. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért nem hagyom el, mert ennek ellenére szeretem és ragaszkodom hozzá, valamint miért lenne jobb egyedul, mikor azért nagyon jol érzem magam vele. Sokat járok kulon bulizni, szorakozni, de sosem csaltam meg, habár nem is hagyok lehetoséget, hogy megismejrek valakit, mert alapbol ugy állok hozzá, h egyutt vagyok vkivel. Ha jon vki mégis, aki miatt elszakadok a mostanitol, akkor annak ugy kell lennie, mert én ezért nem teszek semmit.
2010. aug. 19. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!