Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinél a gyerek, annál az...

Akinél a gyerek, annál az igazság?

Figyelt kérdés
Egyre többször veszem észre hogy a véleményt alkotó többség mindig annak ad igazat akinél kisebb gyerek van! Akármilyen irreális, ronda dolgot tesz az anyuka, akkor ő a jaj szegény mert nála a gyerek, a másik meg a gonosz. Miért van ez? Hova lett a logika?
2010. aug. 16. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de nő létemre nagyon irritál a dolog. Meg ez, hogy akinél a gyerek van. Könyörgöm egy gyereknek apja van és anyja, és igenis mindkettőnek kellene nevelnie, nem csak az egyiknek és eszközként használni azt a szegény gyereket, meg eltiltani az apjától. Iszonyúan fel tud mérgelni az ilyesmi és az ilyen hozzáállások miatt általánosítják a nőket.
2010. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is zavaró, de én úgy értettem egy gyerekes ember és egy gyerektelen közötti különbségről van szó itt inkább.
2010. aug. 16. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazat adok, én ismerek olyan asszonyt akinél van a 2 gyíerek ( szomszédom ) de nem érdemli meg mert csalta végig a férjet és iszik is elég sürün, tehát logika nincs , rossz gyerek elhelyezés van , ennyi.
2010. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nők közötti viszonylatban, ez is idegesít. Én nem szeretnék gyereket, nem lennék jó anya :( és ezért már nem lehet igazam? Honnan tudják ebből megállapítani, hogy mennyivel vagy okosabb, mennyivel több hasznot hozok, mennyire vagyok értékes ember? Mert fogalmuk sincs, csak arról, hogy gyermektelen.
2010. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nők közötti csak annyi a lényeg hogy az egyik félnek nincs gyereke, ne adj isten fiatalabb is. Az mindegy fiú vagy lány. Ha meglátnak egy mondatban "kisgyerek" szót akkor elborul az agyuk és semmi mást nem néznek már.
2010. aug. 16. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Először azt hittem, értem a kérdésedet. Aztán elolvastam a kommentjeidet, és csak itt ülök, hogy mi vaaaan??
2010. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? A legtöbb ember a logikának ellentmondóan is azt védi akinél a gyerek van egy másik emberrel szemben akinek nincs gyereke.
2010. aug. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!