Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át azt, hogy...

Hogyan vészeljem át azt, hogy a szüleim válnak?

Figyelt kérdés
végre a szüleim elválnak,apámat útállom ha hiszitek ha nem ez van,csakis a pénzével törődik de tényleg semmi mással,a csládját tönkretette-vagyis minket,idegileg tönkrementem,semmi más nem érdekli csak a pénze,minden nap veszekedik nem is akárhogy,és mihamarább el szeretnék innend költözni,viszont már elválnak igy talán mégse,de az meg lesz 2 hónap is,addig mit tanácsoltok? ja és anyámat már bántotta.:( senkinek nem kivánom ezt
2008. dec. 2. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálod apukádat akkor miért lenne nehéz?
2008. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
1.vagyok.Attól,h még 2 hónap ameddig elvállnak,előbb is lehet költözni az egyik félnek...
2008. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha ennyire gaz a helyzet, akkor orommel kell hogy varjad az uj, nyugodt eletet. Ezt a 2 honapot pedig azzal toltsd, hogy surgesd anyudat, hogy koltozzetek el az "orult" apadtol.

Ismerem a helyzetet, megertelek, szabadsag lesz, nyugalom, vegre!!! Remelem beken hagy benneteket, nem fog utanatok jarni, es tovabbra is megkeseriteni az eleteteket, szia es vigyazz anyukadra!

2008. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..anyukámra a testvéremmel együt vigyázunk nagyon.de hát hova költözzek ? 13 éves vagyok,és esetleg van egy olyan baarátnőm akihez mehetnék néha szoktam is,de ott azért lakni nem fogok 2 hónapig... igen végre nyugalom lesz...ja és a ház az anyukámé mi nem megyünk addig sem sehova
2008. dec. 3. 00:27
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és mi nem akarunk addig elköltözni,apukám duplán nem,pedig nem közös a ház,
2008. dec. 3. 00:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1.és 2.vagyok...

hátha anyukádé a ház,akkor miért nem teszi ki apukád?:O

2008. dec. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd bíróság elintézi, hogy tietek maradjon a ház, nem kell apádnak maradnia. De jó neked... most úgy lennék a helyedben, neked legalább már válnak, az enyémek meg még húzzák az időt és csak beszélnek (veszekednek) róla. Megint pocsék karácsonyom lesz. Azért örülök, hogy neked már jobb lesz, remélem, az enyémek is rájönnek hamar, hogy ez így már nem működik és a házasságuk már csak egy vicc.
2008. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló : azért mert apám nem megy el,mondtuk neki ezerszer,visszajön, az ablakot majdnem betörte úgy ütötte szal...


utolsó válaszadó: :) ja én örülök viszont még igy is csak szenvedek,de lassan megoldódik.apám nem akar válni az a gond,de nem érdekel minket,akkor is elválasszák anyát és apát. :( viszont téged tényleg sajnállak, nekem is rossz volt eddig a karácsonyom,még most is az lesz :( és reméllem ,h.. a tieid is akkor elválnak haa nincsenek meg jól együtt

2008. dec. 3. 13:07
 9/10 anonim válasza:
100%
Szia!az én szüleim is elváltak,elöször anyám elköltözött tőlünk a 3 testvéremmel együtt,én nem akartam egyedül hagyni apámat!!!igy apámmal ketten éltünk de iszonyú rossz volt hiányzott a régi élet!!!apám is megütötte anyámat és még apám mellet maradtam!!!szóval most már kb 1 éve h ez megtörtént és még mindig vannak síró görcseim!!!a lényeg h legyen melletted valaki akivel megtudod beszélni!!!!én tudom mit érzel!!!
2008. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tényleg jól esnek az ilyen válaszok :)

háát a testvérem velem van,anyukám is,de azért neki nehéz. barátnőm is van ,akivel erről tudunk beszélni

2008. dec. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!