Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim most válnak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim most válnak már mindkettőjüknek van párja apa pesten lakik anya itt velem és néha ott alszik a barátjánál, hogy vészeljem át ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Most kezdnek válni van párjuk és nekem ez olyan hirtelen történt.14 éves vagyok
2009. jún. 27. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Én 24 éves vagyok, szüleim nemrég különköltöztek egymástól, el fognak válni. 4 éve nem élek velük, mégis fura nekem, rossz, szomorú vagyok, elsírom magam ha szóba kerül. Arra gondolok, hogy jobb lesz így mindenkinek, minenki élheti a saját életét, ahogy szeretné. Engem ettől még ugyanúgy szeretnek. Gondolj te is erre!
2009. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,csak maga a megszokás hogy mindennap apa hazajön...közös vacsora meg stb...ezután már nem lesz.

Köszi szépen!

2009. jún. 27. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess! Próbálj nagyon sokat beszélgetni erről, apáddal, anyáddal és a barátaiddal! Fogalmazd meg az érzéseidet! A dühödet, haragodat, csalódottságodat is, sőt , legelőször. Neked ez nem jó, te nem akartad, te vesztese vagy a dolognak. Minél többet beszélsz róla, annál hamarabb fel tudod dolgozni.

Keresd meg a sulipszichológust, vag ymost nyáron inkább vigyen el anyud a nevelési tanácsadóba! Nagyon jó pszichológusok vannak, sokat tud segíteni néhány beszélgetés is , vagy betesz egy drámajáték csoportba. Nagyon hasznos, és nem ciki. Ráadásul szórakoztató.

Érdemes direkt foglalkozni ennek a feldolgozásásval, ha elfolytod, évekre visszavethet. Minél többet kell beszélni. Ha tudsz, rajzolni, régi családi albumot nézegetni, bőgni.Verset írni. Testvéred nincs?

Sulit is most váltassz? Akkor még fontosabb , hogy tudatosan feldolgozd ezt a szakítást. Olvass utána, mi a gyászmunka!

Ne mondj le a pszichológusról nagyon hasznos!

Ha győri vagy, ajánlok.

2009. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is 2-3 éve váltak el apámnak a csaja 16 éves volt amikor összejötek apám 40 éves kicsit gáz meg minden de utána összevesztem a csajával apám kitett néha évente találkozok vele enyi. te probálj apád csajával jóban lenni ez jotanács.
2009. jún. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne arra gondolj hogy mi volt, vagy mi lesz, a boldogság ott van a mostban. Ne felejts el találni! Keresni kevés már! Mindenről az idő dönt, hagyd, hadd múljon az idő, szépen lágyan menjenek mellettek a percek, órák, de közben próbálj meg nem sietni előre, hanem megállni néhány másodpercre, gonfold át mi okoz örömet, még ebben a nehéz időben is, barátok, ismerősök, tanulás, TV stb.. (a káros dolgokra ilyenkor a legkönnyebb rászokni, ezeket kerüld, bármilyen nehézis) és az imént említetteket se vidd túlzásba, találd meg az egyensúlyt az életedben. Sok sikert kívánok :) 18F
2016. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!