Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már unom!

Mit tegyek? Már unom!

Figyelt kérdés
A családom azthiszi hogy vagdosom magam,pedig nem!! Barátnőmnek vannak kismacskái,és valamelyik nap náluk voltam,és az eggyik macska eléggé karmol. És arra azt hiszik hogy vágások.
2010. aug. 16. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha elmondanád otthon, hogy honnan jönnek a csikok a kezedre? Ez a legegyszerübb!
2010. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már 100x mondtam nekik,de nem hiszik el! Pedig nem vagyok depis,semmi!
2010. aug. 16. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, hogy azt csak a cila csinálta. Vagy mutass képeket valódi, borotva, vagy más éles tárgy vágta sebekről. A különbség tisztán látható.
2010. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnődé a cica, kérd kölcsön egy pár órára, vidd haza és add a kezükbe.
2010. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x Susy Omega x ***** válasza:
100%
a barátnőd szüleit is megkérheted, hogy tanúskodjanak melletted. :) nekik biztosan hinni fognak.
2010. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hadd vigyenek szakemberhez, neki biztosan hisznek, ha neked nem.
2010. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskakarmolás (főleg kiscicáé) azért eléggé összetéveszthetetlen egy konkrét vágástól..Egyébként pár nap alatt el is múlik a karmolás, így mindenki megnyugszik, ha újak nem keletkeznek helyette.
2010. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!