Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok ha csak az őszinte...

Önző vagyok ha csak az őszinte emberek társaságára vágyom?

Figyelt kérdés
Tartani kell a "jó" kapcsolatot a rokonokkal még ha tudom, hogy nem őszintén beszélgetnek velem akkor is?
2021. jan. 26. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy idősödik az ember, annál inkább szelektálja azokat, akiket közel enged magához. Ez nem a korral jár, hanem a korral szerzett tapasztalattal.

Véleményem szerint minél hamarabb megszerezed a tapasztalatot, annál hamarabb rádöbbensz arra, hogy egyrészt a legfontosabb csak is te vagy, másrészt aki jóindulatú, és a barátodnak nevezheted az mindneképp őszinte, néha nyers és elküld a francba.


A családját nem választhatja meg az ember, de egy fiókba berakhatja őket... amit csak ritkán húz ki és akkor is álarcot húz előtte, és várja, hogy vége legyen.

2021. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Minek? Hidd el, nekik pont annyira hiányzol te, mint neked ők.
2021. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy önző.
2021. jan. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez miért önzőség? Kik vágynak képmutató, hazug emberek társaságára? Maximum a saját fajtabeliek.
2021. jan. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Néha pont azért nem szabad őszintének lenni valakivel, mert kedveled. Nem mondod el neki, hogy a fiuk hülye, a lányuk ronda és örülsz, hogy végre megdöglött az a büdös kutyájuk.
2021. jan. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2021. jan. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
nem
2021. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!