Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gonosz vagyok?

Nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval 12 éve vagyok a párommal 8 éve házasok. Azóta tervezzük a babát de nem jön össze. Az utóbbi félévbe mindenki terhes lesz körülöttem. Ma felhívott egy barátnőm és bejelentette h terhes a pasitól akit 4 hónapja ismer de ha kell egyedül is vállalja a babát hisz mikor a tesztet meglátta olyan érzés fogta el stb és a végén hozzá tette h de hát ezt te hogy is tudhatnád nem vagy anya. Elég rosszul esett és mikor leraktam a telót dühösen hozzá tettem h remélem rondán elhízik és a férjem szerint ez nagyon gonosz volt és örüljek a babának
2010. aug. 15. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Csak ideges vagy, hogy neked nem jön össze.

Egyébként meg, ha a barátnőd tud arról, hogy nektek sokadig próbálkozásra sem jön össze még a baba, akkor elég szemét hozzászólás volt tőle!

De ne aggódj ennyit! Ne görcsölj ezen, előbb utóbb úgy is összefog jönni a baba!;-) Csak ebben higyj.

2010. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

egy picit gonosz, de csak hirtelen felindulásból mondtad, mert a szíved mélyén Te is ugyanerre vágysz.

Ne stresszelj rajta, ne is gondolj rá, éljétek az életeket és jönni fog a babó...

2010. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem vagy gonosz. ha a barátnőd, akkor nyílván tudja, hogy régóta szeretnél babát. szerintem ez sértő megjegyzés volt, hogy nem tudhatod mert nem vagy anya.
2010. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

emberi..

majd bocsánatot kértek egymástól, aztán elmentek együtt babaruhát venni.. remélem addigra Te is áldott állapotba kerülsz!

:)

2010. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

megértelek!engem is elkapott az irigység amikor még nem volt babám és körülöttem mindenki terhes volt,vagy éppen akkoriban szült.

hála az égnek nekem már van egy 18 hós lányom.

sajnálom hogy nektek még nem sikerült.voltatok már dokinál?mit mondott?

ha nincs semmi akadálya,akkor csupán csak ne görcsölj rajta annyira és lehet hamarabb összejön,mintha csak állandóan azon görcsölnétek.

szerintem nem voltál gonosz!!!!neki kellett volna tudnia hogy te is mennyire szeretnél és neki nem kellett volna ilyen aljasan beszólnia.

2010. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt gonosz egyáltalán, csak cseppet mérges voltál. Hozzátenném, h a barátnőd veled ellentétben viszont elég gonosz volt. -.- Tudja gondolom, h próbálkoztok, de nem jön össze. :( És még képes volt ilyet mondani.. Remélem észhez tér, és ő kér bocsánatot Tőled.


Egyébként szurkolok értetek, remélem összejön a baba. :)

2010. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mind a ketten azok vagytok kicsit. Ha a barátnőd tudja, hogy régóta akartok gyereket de nem jön össze akkor Ő is gonosz, hogy egy ilyet belőtt... Persze örül neki meg minden de kicsikét Rád is tekintettel lehetett volna. Te pedig azért vagy az kicsikét mert rosszul reagáltad le a dolgot. Ő örül neki, hogy teherbe esett és nyilván eszébe sem jutott, hogy neked ez a kijelentés rosszul esett. Nem kellett volna így magadra venned.
2010. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem így kellett volna mondjuk lereagálni, mert ez egy kicsit bunkóság volt, viszont megértem, hogy miért akadtál ki ennyire. Hívd fel a barátnődet, mondd el neki, hogy megbántad, hogy ilyen formában estél neki, viszont azt is mondd el neki, hogy az is elég udvariatlan dolog volt tőle, még ha nem is gondolt bele, hogy ezzel neked milyen fájdalmat okoz, hogy megint eszedbe juttatta, hogy neked nem sikerült, ráadásul ilyen módon...
2010. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Remélem fogta az adást, és SOHA többet nem áll szóba veled! Hogy mersz másnak rosszat kívánni? Majd meglátod, hogy ha lesz gyereked, a tied fog így járni! Én szóltam, majd meglátod!
2010. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem neki mondtam csak miután letettem a telefont a férjemnek jegyeztem meg.

Mert persze örülök a babának és támogatom hogy egyedül is vállalja de elég rosszul esett ez a beszólás

2010. aug. 15. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!