Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Soha nem foglalkozott velem a családom, persze nem az az összetartó család.

Kb olyan mint egy albérlet. Pénzen mindig is vita volt.


Mindig irigykedtem hogyha vki a tesójával jött ment, anyját hívja mert van vmi.


Én sose hívhatok senkit.


Nem is keres senki, ha próbáltam jó kapcsolatot teremteni mindig csak a " tudsz e kölcsönadni, van e ez van e az aggyá már" lett a vége.


Egyedül lakok, párom is külföldön van, most ment vissza de kb 4 napja mióta visszament mintha nem is léteznék.


Plusz rátesz h 3 hónapja munkanélküli vagyok. Nem vesznek fel sehova s nem értem miért.


Öngyilkos akarok lenni,mert úgy érzem csak vagyok a semmibe.

Borzalmasan érzem magam, minden miatt.



2021. jan. 23. 21:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Diákmunkám sokat dolgoztam raktárba és vendéglátóztam, voltam sokat árut tölteni, napi szinten nézem a fbn 8 csoportot sőt ami van fbn állasok funkció azt is, profession, jobble, stb oldalalakt napi szinten.


Ha azt nézem van kereskedelmi tapasztaltom. Kisboltok telve vannak, komolyabb üzletekhez " nincs elég tapasztalatom"


Heti 2* 3x biztos kapok elutasító levelet.


Szerettem volna pl. Körmös, pillást szakmát,de a körmözés nem megy ügyetlen vagyok nem szépek a formák, leesnek a körmök, pilláshoz kell a kozmetikus vagy szépségtanácsadó, amik úgy alapból olyan drágák hogy a nincsből nem lehet kifizetni.



Aki normálisan válaszolt annak köszönöm, a többi meg ne aggódjon folytatom máshol a rinyálást és inkább eltűnik innen.

2021. jan. 24. 03:58
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

6 - os, 7 -es vagyok

A rosszindulatú emberekkel ne foglalkozz! Sajnos, ezek imádnak ilyen anonim oldalakra is feljárni direkt azért, hogy az érzékeny, jó embereket bántsák... Majd egyszer úgyis visszakapják az élettől ezt a rengeteg lelketlenséget! Ne foglalkozz velük, mert ezek belőled táplálkoznak...

Először, azt javaslom, keress valamilyen állást! Most mindenkinek nehéz a vírus miatt, nem csak neked!

Anno, én is 3 hónapig itthon voltam - még pályakezdőként, mert nem vettek fel sehova...

Tudom, milyen szörnyű érzés munkanélkülinek lenni, amikor az ember haszontalannak, koloncnak érzi magát...

Ne add fel! Lesz állásod!

Nem tudom, hol laksz, de a nagyvárosokban a Hiper - és Supermarketekben mindig van felvétel árufeltöltőnek! Addig jó lesz, míg összespórolsz egy kis penz, visszaáll a gazdaság is, és lesz jobb állásod!

Utána menj valamilyen tanfolyamra, vagy konditerembe, spinningre, akármire!

Nagyon sok baratom lett ilyen helyeken, akikkel már évek óta tart a barátság!

Soha ne add fel! Erős vagy, és rajtad nem fognak élősködni a rossz emberek! Sok szerencsét!☺😉

2021. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%

Mindenkeppen angolt kellene tanulnod es kimenni a parod utan. De persze elobb beszeld meg vele, hogy o mit gondol, szeretne-e veled folytatni kulfoldon.


Jo,hogy irod a pillazast es kormozest. Kar, hogy feladtad ugymond a kormozest, mert hidd el, hogy sokan ugy kezdik, hogy nem epp a legszebb kormok sikerulnek, evekig tarto gyakorlas kell hozza. Persze van, akinek annyira van hozza erzeke, hogy egybol szepeket csinal. Nekem abbol lett elegem, hogy 10 evig volt mukormom, es mondjuk jartam vagy 20 kormosnel, amibol 1 csinalt olyat, ami nekem is tetszett, meg amiben nem lattam hibat. Hat elkeztem kulfoldon a kormos tanfolyamot, es kepzeld el allamilag tamogatott volt teljesen ingyen 3 eve. Iszonyat nagy uzlet a kormozes es a pillazas is. Pillazni viszont nem mernek, mert ahhoz kicsit tobb batorsag kell, de ha lenne jo arban tanfolyam elkezdenem.

2021. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Pillás tanfolyam felém van jó árban ,de kozmetikus okj szakhoz kötött tehát csak ha az megvan akkor lehet vállalozás ill. szalonban dolgozni.
2021. jan. 24. 13:47
 25/28 anonim ***** válasza:
56%

De a kormos tanfolyamot vegulis elvegezted? Mert ha igen, abban kellene magadat kepezni. Eszkozoket vasarolnod, es otthonrol pl manikurozhetnel. Ha nem is akarsz egybol kormozni. Aztan gellakkozas, majd mukormozes-epites.

Pedikur tanfolyamot egyszer lattam 150 ezerert, az tenyleg sok... De szerintem kezd el valahogy.

Lehet boldogabba tenne, hogy masnak szep kormoket varazsolsz. Lehet csak egy kis onbizalom kellene. Hidd el, kepes vagy ra.

2021. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
59%

irodai asszisztens otthonról is végezhető, nem hiszem hogy azt elkaszálta volna a vírust. Körmöst én is elvégeztem, de macerás meló bérelni kell termet aztán ügyfeleket szerezni(ilyen antiszoc típusnak nehéz lesz, én is befelé forduló vagyok, szóval le is tettem róla), én teljesen más fajta szakmát keresnék és jelentkezz a munkaügyre én is így szereztem munkát.

A neten való keresés kevés sikert hoz, legtöbb munka ismertségen keresztül jön össze sajnos.

2021. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 1Léna ***** válasza:
100%

Ne félj!

Aki már ennyit tanult, az szorgalmas, és keresi a megoldásokat.

Most hullámvölgyben vagy, ami nem jó, ezért most már ideje felfelé indulni.

Ha van kereskedelmi tapasztalatod, nyugodtan próbálkozz "komolyabb üzletekben" mert ott is úgy lesz csak tapasztalatod, ha már megpróbáltad. Veszteni valód nincs, a próbát mindenképpen megéri!

A völgyből felfelé indulni, az nehéz, tehát készülj a változásra, az erőfeszítésre, sikerülni fog!

2021. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
60%
Na figyelj!Akarmien nehéz is,.de szedd össze magad!az,hogy alkalmatlan vagy bármire,ezt csak te gondolod így.Ha egyedül érzed magad ez a te hibád is.Probáld meg te is keresni az ismerőseidet ,és programokat szervezni közösen.Neked is kell nyitni,de csak pozitívan,ezáltal bevonzod az embereket,és meglátod majd ők fognak majd keresni.Ha munkát nem találsz, akkor költözz el máshova esetleg ahol több a munkalehetőség,így nagyobb a valószínűsége is,hogy a te fizikai állapotodnak megfelelő munkát találj.Akarat kérdése minden,és csak pozitívan!
2021. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!