Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Soha nem foglalkozott velem a családom, persze nem az az összetartó család.

Kb olyan mint egy albérlet. Pénzen mindig is vita volt.


Mindig irigykedtem hogyha vki a tesójával jött ment, anyját hívja mert van vmi.


Én sose hívhatok senkit.


Nem is keres senki, ha próbáltam jó kapcsolatot teremteni mindig csak a " tudsz e kölcsönadni, van e ez van e az aggyá már" lett a vége.


Egyedül lakok, párom is külföldön van, most ment vissza de kb 4 napja mióta visszament mintha nem is léteznék.


Plusz rátesz h 3 hónapja munkanélküli vagyok. Nem vesznek fel sehova s nem értem miért.


Öngyilkos akarok lenni,mert úgy érzem csak vagyok a semmibe.

Borzalmasan érzem magam, minden miatt.



2021. jan. 23. 21:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
az életben sok szép dolog van és elsősorban magadért élsz nem másokért. szerintem tanulj, művészkedj, éld ki a hobbijaid! meg beszélgess velem, ha szeretnél :)
2021. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

Ha szeretnél nyugodtan beszélgethetünk ^^


16f

2021. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ez a másik, hogyan éljem ki magam.. nem játszok hangszeren, nem tudok rajzolni semmi.


Egy über nyomorék vagyok csak púp vagyok mindenkinek, nem értem minek létezem csak a társadalom szégyene

2021. jan. 23. 21:26
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

Nekem gyakran vannak ilyen érzéseim de ha kibeszélem magam az segít 😅🙂


#2-es vagyok

2021. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Neked könnyű még fiatal vagy, nem maradtál le annyira mint én, 34 évesen itt már semmi nem segít.


Ha öngyilkos lennék nem tudom 1 éven belül ki venné észre 😢😢😢.



Mikor nem volt kapcsolatom se 5 hónapig senki de senki nem keresett, hogy vagyok, mit csinálok élek e még...


Tiszta gáz vagyok

2021. jan. 23. 21:32
 6/28 anonim ***** válasza:
74%

28 éves vagyok. A szüleim, nagyszüleim az 2009 -től kb. 3 évente mind elhunytak egymás után.

A nagymamám is itthagyott majdnem 1 éve, akivel éltem. Ő állt hozzám a legközelebb.

A testvéreim mind külön élnek a családjukkal vagy párjukkal. Én egyedül élek.

Sosem volt még fél évnél hosszabb kapcsolatom. Az emberek nagyon sokszor kigúnyoltak vagy kihasználtak a kedves természetem miatt. A sok csalódás miatt antiszociális lettem. Kerülöm az embereket.

Munkám van már 5. éve. De, ez ilyen buta betanított munka... Egy 10 éves gyerek is meg tudná csinálni.

Most fogok végezni egy felnőttképzéssel. Ez egy ilyen utolsó esely nekem az életben a boldogságra.

Mas nem maradt nekem csak az állataim meg a konditerem(azt most itthon oldom meg). Plusz néhány barát, de nekik is megvan a saját életük értelemszerűen.

Vannak szüleid, párod! Szerintem nekem több okom van rá, hogy kinyírjam magam... De, egyelőre küzdök.

2021. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Pont az ilyen 6 - os féle, leketlen, érzéketlen emberek miatt van ennyi öngyilkos... Köszönjük, hogy itt vagy...
2021. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Munkanélküli vagy, párod külföldön, miért nem próbálod meg te is?
2021. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Te már aztán nagyon ismersz... Rinyálás... Mert szerinted mindenki csak rinyál ugye?


Azért mert évek óta gyötör valami és egy noname oldalhoz fordul vki attól ő a legnagyobb sátán!


Az ilyen féle trollok lennének már öngyilkosok!


Én legalább bevallol,.hogy egy semmirevaló szar alak vagyok...na de te? Nézzél magadba!


Biztos csudi jó csodás életed van, tudod nem mindenkinek jutott ez!

2021. jan. 23. 21:56
 10/28 A kérdező kommentje:

Mert angolul se tudok megszólalni és a sérvem miatt fizikai munkát nem végezhetek.


Fizikai munkára itthon is alkalmatlan vagyok.

2021. jan. 23. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!