Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elkeseredett vagyok...

Annyira elkeseredett vagyok már, van még valaki ilyen helyzetben? Öntenétek belém egy kis lelket? Annyira köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

Sokszor ébredés után már semmi értelmét nem látom, hogy felkeljek mert minek. Csak sodródom céltalanul, pedig azt mondják kedves, segítőkész lány vagyok. Jövőre egyetemre fogok menni, vannak barátaim de mégis.


Édesanyám 5 éve halt meg, haraggal ment el és én ezt a mai napig nem tudom feldolgozni. Racionális ésszel tudom, hogy nem tehetek róla, nem vagyok hibás de mégis sokszor ezt érzem. Édesapámmal viszonylag jó a kapcsolatom de rengetegszer veszekedünk, hogy én milyen rossz, önző, hálátlan lény vagyok. Pedig nem bulizom, cigizem stb, jó tanuló vagyok, segítek otthon is, de egyre rosszabbul esnek ezek a lelki bántalmazások.


Egyszerűen már nem találom a helyem sehol, nincs egy normális támaszom pedig vannak barátaim de önző módon nem szeretném őket mindig a problémáimmal traktálni. Amikor velük vagyok akkor egyébként vidám vagyok, mintha normális lennék.


Volt/van egy fiú akit szeretek de nem működött a kapcsolat. Pedig ő volt a mindenem.


Nincsenek már céljaim, hosszútávú terveim, elképzeléseim...már szinte csak az álomvilágomban élek. Van még valaki így? Hogyan tudnék ezen változtatni?


Sokszor már csak sírni tudnék de egy könnycsepp nem jön ki belőlem.(


L/18


2010. aug. 15. 14:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen talán igaz, hogy midenkinek megvan a maga keresztje, nekem pedig ez:( Az SZTK-s pszichológus pedig kezdek nagyon komolyan elgondolkodni csak velem is az van mint a többi emberrel ilyenkor szokott lenni: félek ha segítség kell akkor már hülyének néznek:S
2010. aug. 15. 18:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Pedig itt az a gond,hogy nem tudod elengedni anyukádat.

Nehéz,de meg kell próbálnod.

Beszélgess róla,rokonokkal,ismerősökkel.A temetőbe is menj ki,nem kell szégyenkezned,nincs miért.5 évvel ezelött még nem fogtad fel,mi történik körülötted.Vedd elő a képeket,ülj le apukáddal,nézegessétek át.-lehet,hogy azért gondol rossznak,mert nem érti,hogy mindenki másképp gyászol és esetleg érzéketlennek lát.

nem könnyű így tenni,de ha egy nap felkelsz és azt a napot rászánod,akkor a többi már sokkal könnyebb lesz.

2010. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem fognak lükének nézni...tudod, mennyi ember van aki oda jár??? Nagyon sok.

Én azért írtam ezt Neked, mert tudom, hogy segít!!!

Nekem a házasságom majdnem tönkre ment, és mi a családsegítőbe jártunk, és nagyon nagyon aranyosak, és megértőek voltak, de nagyon sokan voltak, alig tudtunk mindig egyeztetni időpontot.

Nem vagy egyedül, és sajnos nagyon sokan nem tudják, hogy hova forduljanak, és végül úgy kikészülnek, hogy már csak a nyugtató segít, mert idegösszeropp, és hasonlók, pedig nem kéne addig eljutni...


Sok sikert!

2010. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!