Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagy családot...

Mit csináljak ha nagy családot szeretnék?😭

Figyelt kérdés
Szóval nem úgy értem h én sok gyereket szüljek, hanem hogy a mostani családom nagy legyen...Olyan jó lenne😔Mint pl. a resszkessetek betörőkben. Mikor azt a filmet néztem annyira rossz volt hogy nekem nincs olyan nagy családom. Egyke vagyok, apával anyával élek egy kis házban...De én nagy családra vágyok..😭
2021. jan. 22. 16:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
Használd ki a képességeidet, egy farokkal sokra mész. Akár 6 kölyök is összejöhet egyszerre.
2021. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
98%
Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, max majd neked lesz egyszer házastársad, gyerekeid, unokáid.
2021. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
12%
Jézusom, talán nem gyakorin kellene ezen sírni azt még lehetne is belőle valami..
2021. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
10%
Igen, már rég ágyban lehetnél egy pasival.
2021. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%

Egyke vagyok, tesók sehol.

És komolyan jól esik, talán jobban, mint a tesók, amikor a 4 macska jön elém, ahogy belépek a lakásba, és köszöntenek, berregnek, dörgölőznek. :)

2021. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
55%

Házasodj be, aztán rájössz, mekkora nyűg a nagy család a kötelező üneppeivel meg stb.


Én pl tök örülök ennek a vírushelyzetnek (na, nem a halottak, stb), mert végre nem kell menni sehová. Az 5 különböző rokonsághoz, hanem nyugi van. Kettesben, csendben telnek a napok. 10 év óta először ez volt életem legjobb karácsonya :D

2021. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
15%

Tehát többek szerint teljesen rendben van, hogy valaki máshova akar születni és ezzel semmi baj nincs sem önétékelést, sem az elfogadást, sem a lelki egyensúlyt kekintve.



Értem.

2021. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nem kell ennyire mélyre menni minden kis sz*r miatt
2021. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!