Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagy családot...

Mit csináljak ha nagy családot szeretnék?😭

Figyelt kérdés
Szóval nem úgy értem h én sok gyereket szüljek, hanem hogy a mostani családom nagy legyen...Olyan jó lenne😔Mint pl. a resszkessetek betörőkben. Mikor azt a filmet néztem annyira rossz volt hogy nekem nincs olyan nagy családom. Egyke vagyok, apával anyával élek egy kis házban...De én nagy családra vágyok..😭
2021. jan. 22. 16:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Menj hozzá egy olyan valakihez akinek sok testvére van, így adott a sok sógor plusz a sok gyerek még ha nektek nem is lesz csak pl 2
2021. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Hát, az egyetlen alternatíva a nagycsaládra, ha te szülsz sok gyereket. Sajnálom, másképp nem megy! :(
2021. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
Keress egy cigány pasit...
2021. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Mintha a tizenéves önmagamat olvasnám, bár nekem van két féltesóm, akikkel sokáig együtt laktam, de ezt leszámítva tizenévesen pontosan ígyéreztem én is. Na aztán volt szerencsém egy igazán nagy, tízgyerekes "ál"keresztény család életébe belelátni testközelből. Valahogy azóta nagyon elment a kedvem a nagycsaládozástól, persze tudom, hogy nem mindegyik olyan, még én láttam mindent korábban rózsaszín szemüvegen át, de nekem az nagyon kijózanító pofon volt akkoriban. És nem, nem anyagi értelemben voltak ott problémák, hanem sokkal durvábbak.
2021. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Azt a szerencsétlen gyereket is hányszor elhagyták 😃 orulj neki hogy annyit vállaltak a szüleid amennyire tudnak figyelni
2021. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Utolsónak igaza van, ne hagyd, hogy Hollywood teletömje a fejed rózsaszín habos-babos mázzal! A nagy család csak annyit jelent, hogy több emberrel hasonló a DNS-ed. Nem garancia a szeretetre, a törődésre, az egymás megsegítésére, a támogatásra, a kötődésre, stb. Nem az emberek mennyisége dönti el, hogy jó-e a családod társasága. Kinek kellenek kotnyeles, rosszindulatú, kibeszélő rokonok? A minőség a fotos, nem a mennyiség!
2021. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
19%

#4 Hogy te milyen kreatív vagy!☺


Örökbe fogadás esetleg?

2021. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

A nagy családok általában azért járnak össze, mert a nagymama rákényszeríti a pereputtyot.

Egyáltalán nem biztos, hogy élveznéd ha kötelezően ott kellene lenned a családi összejöveteleken, ahol nem is biztos h kedvelsz mindenkit.

A reszkessetek betörőkben is genyóztak egymással a gyerekek, nálunk is volt ilyen az unokatesókkal.

Én inkább megyek az általam választott barátokkal programot csinálni, mint azzal a családdal, akiknek a tagjait úgy dobta a gép.


El tudom képzelni ha nincsenek barátaid és társas kapcsolataid, azért vonz a nagy család elképzelés, de normális esetben nem mindig olyan jó buli mint amilyennek néhány film bemutatja.

2021. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Szia, nekem nagy családom van, de közelről sajnos kiábrándító, már felnőtt vagyok, és én is nyalcsorgatva nézem a karácsonyi családi filmeket, és örülnék egy kicsi de meghitt családnak is.
2021. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%

Kedves válaszolók, a kérdésre kéne szerintem válaszolni, nem pedig minősítgetni a kérdést és a kérdezőt, meg a vágyait... Akinek nem inge nem veszi magára.


Igen ahogy előttem elmondták, be kell házasodni "sok testvéres" emberhez, nagyon más mód nincs :)

2021. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!