Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megörjit az anyosom hogy...

Megörjit az anyosom hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

egy lakásban élünk.. ami az övé és a férjemé.

egyik nap derü látó vidám telel josággal másiknap pedig a legroszabb ellenszenvesebb nö és cáfolja mindazt amit azelött mondott . a férjem munkanélküli és az én 60 ezer forintos gyedemböl vagunk . meg az ö özvegyi nyugdijábol sajnos még nincs munkája a páromnak ennyit tudunk adni .. minden nap elhallgatom 100 szr.. persze nem konkrétan csak ugy szurkálosan mintha én tehetnék valamit elvégre nekem van ajövedelmem... kikészit a dolog már a gyerekel sem vagyok türelmes ..


2010. aug. 15. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass kicsit vissza,millió ilyen kérdés volt már a családi kapcsolatoknál.
2010. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj, szörnyű lehet, nagyon sajnálom, hogy így vagytok...

Elég faramuci helyzet, hogy 3 emberből pont A férfinek nincs jövedelme...ez tényleg idegesítő lehet, de végülis az Ő fia, mondd neki, hogy ne neked szúrkálódjon, hanem a fiával beszélje meg...

semmi lehetőség rá, hogy külön menjetek? Mert ez hosszú távon a házasságotokra is fog menni...


egyelőre kitartás!

2010. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
költözés. Minél előbb. Bármi áron.
2010. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sósavval
2010. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 szer már tönkre ment elköltöztem anyámhoz nekem és a picimnek jo volt semmi gond csak a párom nem jött .. sajnos ijen ember eszemmel tudom hogy lépnem kéne de a szivemmel nem tudok nincsen röm de anyossal sem tudom rendezni a dolgot
2010. aug. 15. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindhárman otthon ültök, ennek nem lesz jó vége. Mi lenne, ha a férjed maradna otthon a gyerkőccel, Te pedig visszamennél dolgozni?
2010. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pont ezen gondolkodtam de az abaj hogy tudom hogy agyereket ráhagyná anyosra ami nem lenne gond ha maradna vele kicsi nagyon rosz kényes akaratok és csak én tudok ug bánni vele ahogy ö azt akarja.. 2 pedig a munkahelyem pesten van mi most kb 250 km re vagyunkujat kéne keressek de felmondani nem akarok mert nyugdijas munka lenne de megprobálok itt keresni a környken .. postai dolgozo vagyok
2010. aug. 15. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyu, ez nem megy, hogy mindent magadra vállalsz, és még szenvedsz is...

Lehet nem is anyóssal van a gond, hanem a férjeddel???

Mi az hogy nem marad el vele, és rányomná anyósra????

muszáj lenne, hogy ellegyen mással is, ez nem jó neki sem, mi lesz majd a bölcsiben, oviban?

Igenis el kéne kezdened rászoktatni az uradat, hogy ez a gyerek az Ő felelőssége is, stb, stb...

Hát ebbe így beledilizel lassan...


Ha rosszul látom, bocsi, nem akarlak megsérteni, de olyan tipikus here-verének tűnik Nkem a férjed ebből a pár mondatból...és ezt Te rontottad el azzal, hogy jaj, nem marad el vele, mert nyűgös, stb...


Mióta nem dolgozik amúgy?

2010. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!