Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján mondják azt az...

Mi alapján mondják azt az emberre, hogy csak a pénzéért van a párjával?

Figyelt kérdés
Mit látnak az emberek, amikből ezt szűrik le? Hogy a férfi szerelmes a nőbe, és néha vesz neki valamit, és a nő ezt nem tudja olyan mértékben viszonozni? Ha nincsenek egyforma anyagi helyzetben, és az egyik többet ad, mint amit a másik viszonozni tud, akkor már rögtön csak a pénzéért van vele?
2010. aug. 14. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben még huszonéves koromban. Összejöttem egy csajjal és egyszerűen nem volt közös témánk. Érezhető volt, hogy nem jövök be neki. De ő elvárta, hogy drága szórakozóhelyekre hordjam, mindent én fizessek, de nem engedett túl közel magához. Arra jó voltam, hogy Porschéval hurcibáljam a seggét és whiskey-t igyon a diszkókban, amit én fizetek, meghogy felvágjon velem a barátnői előtt, de őszinte igaz szerelmet és szeretetet nem éreztem tőle. Elég hamar le is pattant egyik haverommal.
2010. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Az a baj hogy sok ember nem a saját életével foglalkozik hanem máséval.nekem mindig gazdag pasijaim voltak,de nem kértem soha semmit,és ha kaptam is ,akkor mondtam többet ne vegyen mert kellemetlen.

2010. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet ezt kijelenteni valakiről, ha az illető lány visszaél a barátja jó anyagi helyzetével. Ha pl. mindenhová meghívatja magát (persze drágább helyekre), mert a barátja "megteheti". Ha elvárja a drága ajándékokat, és nem csak alkalmakra, ha elcipeli magával vásárolni, és közben folyamatosan azt szuggerálja a srácba, hogy "ha igazán szeretsz, akkor megveszed nekem". Ha soha semmit sem hajlandó fizetni magának, mert "a férfi dolga, hogy lovagias legyen". Ha inkább lenyel egy csomó sértést, csak mert tudja, hogy a pasi nélkül sokkal rosszabb lenne az anyagi helyzete...


Önmagában az, hogy elfogad pár ajándékot, szerintem nem probléma. Akkor probléma, ha elkezdi "elvárni" ezeket az ajándékokat, és ha nem kapja meg, akkor bedurcizik. Éppen ezért kellene tisztában lenni azzal, hogy milyen ajándékokat lehet úgymond "elvárni", és melyeket "illik" visszautasítani. Nálam mindig az volt a szabály, hogy csak olyan értékű ajándékot fogadok el, amelynek az értékét én is rá tudnám áldozni a páromra.

2010. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdésedből nem szűrtem le, hogy a szerelmet viszonozza e? Én is ismerek olyan nőt, nem is egyet, akiknek csak az számít, hogy mindenük meg legyen, az sem baj, ha a pasi bűnronda, vagy egy szemét állat, de ha csini cuccai vannak, kocsi a popó alatt, szép lakás, akkor minden rendben van. Persze a szerelmet nem viszonozzák. Én ilyenkor gondolom, hogy csak a pénéért van vele. De ha a szerelem viszonzott, akkor nincs miről beszélni. Egy olyan világban élünk, ahol sajnos nincs egyenlőség. De ettől egy szegény lány beleszerethet egy gazdag pasiba, és persze fordítva is. Ezzel semmi baj nincs. :)

Nekem is lehetett volna gazdag pasim, olyan, aki a csillagot is... De ha nem érzek semmit, akkor az a kapcsolat halott ügy. Most van egy olyan férjem, aki nem gazdag, de szeretjük egymást. :)

2010. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy kívülálló számára nem látható, hogy adott esetben a nő szereti-e a férfit.
2010. aug. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!