Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazuk van?Ti...

Szerintetek igazuk van?Ti hogyan kezelnétek a helyzetemet?

Figyelt kérdés
A napokban kezdem el a jogosítvány megszerzését,és a faterom,a nagymamám(apám anyja) meg az öcsém olyan dolgokat mondtak,hogy nem való nekem az autovezetes,mert több milliós kárt csinálnék évente,megölnék másokat vagy tíz év után is annyi tapasztalatom lenne a vezetesben mint egy friss jogsisnak.Életemben nem vezettem egy percet sem,nem is hagytak kibontakozni,csak pont a hozzám közel állók véleménye bizonytalanított el.

2021. jan. 12. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

17 evesen megcsinaltam elsore a vizsgát :) ... apam sose adta oda a kocsit...... hasonlókat hallgattam tole sajnos ott tartok most 24 evesen h egyalatalan nem vezetek pedig van jogsim.

Most mar lassan veszek egy kocsit magamnak mer nagyon megkönnyítené az eletem .. de szerintem probald meg kizarni ezeket es bizz magadba!

En nagyon banom hogy igy alakult :/

2021. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, az ilyen embereket minek kezeled rokonnak. Értem én, hogy papíron azok, de ki a g*ci kérdezte ezt a károgást? Ők sem alkalmasak sok dologra, mégis csinálják. Pl pofáznak
2021. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Szrd le őket, és amint tudsz, lépj le tőlük, mert csak lehúznak.


Én 1000 km-re élek már, de néha még így is a hajam égnek áll a "kedves családomtól", akik simán beszólnak mindenre is. Úgyhogy most már alap dolgokat tudnak rólam, de semmi fontos vagy személyeset. Minek, ha úgyis visszaélnek és csak bántanak vele?

2021. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#1 Elsőre mindenki össze-vissza megy. Ez elkerülhetetlen, csak idővel lehet rajta javítani. Ha jó oktatót választasz és hajlandó vagy tanulni, sikerül elsőre is. Nekem is sikerült, pedig szintúgy életemben nem vezettem előtte egy percet sem csakúgy, mint a kérdező. Ennek már több mint fél éve (május 18, lassan-lassan 1 éve) és a legnagyobb balesetem egy batárnagy kombival volt a parkolóban (1-3km/h koccanás). Akkor még friss jogsis voltam és nem a saját autómat vezettem, szóval nincs ebben semmi meglepő. Egyébként meg balesetmentesen vezetek, nagyon körültekintő vagyok, van már egy kevéske rutinom is, már amennyi ragad rád úgy cirka 10 000 levezetett km után. Jónéhány balesetet sikerült már elkerülnöm, a leggyakoribb necces szituk közé a szűk előzések tartoznak, mikor jön szemből főúton lakott területen kívül és nekem kell lelassítanom 90-ről olykor 40-50-re is. Úgy gondolom jól kezelem az autót és ezt nem csak én, hanem a majd 40 éve jogsizott apám is hasonlóan gondolja, akinek sosem volt még apró koccanásos balesete sem, de még csak meg sem húzott semmilyen autót sem.

Egyébként meg a körültekintés része nagyon egyszerű. Nálam az az alaplogika, hogy az autó nyom legalább 1 tonnát, nekem pedig a rekord súlyom is 85kg volt, ha pedig a kettőt összeeresztjük kétségtelen, hogy az autó nyer. Így oda kell figyelni, nehogy kilapíts embereket. Gyalogosként is hasonlóan gondolkozok, hisz a tököm akar lelépni a majd másfél tonnás autó elé a zebrán figyelmetlenségből. Kicsit fura logika tudom, de a nyers realitáy híve vagyok, a baleset pedig ilyen súlyarányokkal nem szerencsés.

2021. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Savlekotő ***** válasza:

Most a jogsi holnap a párkapcsolat,szard le vezess,de kocsi vétel helyett

előbb dobbants a közelükből cím nélkül--

2021. jan. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!