Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazuk van?Ti...

Szerintetek igazuk van?Ti hogyan kezelnétek a helyzetemet?

Figyelt kérdés
A napokban kezdem el a jogosítvány megszerzését,és a faterom,a nagymamám(apám anyja) meg az öcsém olyan dolgokat mondtak,hogy nem való nekem az autovezetes,mert több milliós kárt csinálnék évente,megölnék másokat vagy tíz év után is annyi tapasztalatom lenne a vezetesben mint egy friss jogsisnak.Életemben nem vezettem egy percet sem,nem is hagytak kibontakozni,csak pont a hozzám közel állók véleménye bizonytalanított el.

2021. jan. 12. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha nem vezettél még autót akkor nem mondhatnák hogy biztos meg ölnél valakit. Ha azt mondják próbáld ki lassú tempóban és össze vissza mész akkor érdemes lenne megelőzni a nagyobb bajt. Na de hát látatlanban hogy mondhatnak ilyet? Engem is kritizál a családom főleg a keresztanyám aki a nagynéném is egybe. De ők az alapján amit láttak. Ne hagyd magad. Nehogy már meg bélyegezzenek látatlanban.
2021. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Semmit se tudunk rólad, honnan tudnánk, igazuk van-e.

Mint mindenhez, ehhez is kell egy kis érzék, meg sok-sok gyakorlás. És nem mindenki való vezetőnek aki vezet, ez is igaz.


Kérdezz vissza, miért gondolják ezt rólad. Ha nem tudnak értelmes érvet mondani, akkor ne törődj velük. És az a gyanúm, hogy nem fognak.

2021. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Nincs igazuk mert nem bizonyítottál még nekik. Sajnos nagyapám utasként utazott egy friss jogsis gyerek mellett akkor egyszer és utoljára, azon az éjszakán frontálisan karamboloztak, rosszul esik kimondani de ha az öreg nem engedi a gyereket érvényesülni, azon az eleve hosszú úton akkor ma is élhetne, a srác a bíróságon őszintén elmondta hogy mindketten elbóbiskoltak de már eleve pihenés nélkül mentek vissza egy következő munkára, mondták nekik hogy legalább reggel 4-ig maradjanak pihenni, de nem lehetett parancsolni nekik.

Sok kis szar apróságból lett a baj, és csak az üresség meg a fájdalom ami utána maradt, én akkor voltam 6 éves.


Körültekintően vezetek, a barmoknak nem ülök fel hiába próbáltak már motorral is belecsalni egy kis kergetőzésbe, baleset gyanús helyzetem volt már csúszásból, és manőverezési hibából eredően, de kár sosem történt.


Közvetlen alvás után nem jó vezetni még, másnaposan sem, a fáradtságot meg ki kell tapasztalni, de nem érdemes kísérletezni.


Nekem is mondta anyu hogy hagyjam a jogsit mert lehet baj lenne belőle, sokszor pont a vétlen marad ott. Én mégis vállaltam hisz felnőttem már, meg nem szabad negatívan hozzáállni.

2021. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Na egy ilyen negatív történet után (csak a végére odabiggyesztve) beírja hogy “nem szabad negatívan hozzáállni”
2021. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Nincs igazuk.
2021. jan. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz velük. Nekem is hasonlókat mondtak. 20 év alatt egy koccanásom se volt és napi szinten vezetek.
2021. jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Bizd szakkemberekre kepzesed vizsgaid.. utana vezetes technikai kepzesre menj el.. ha ott megfeleltel laikusok nak csend..
2021. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs igazuk.Nem is értem, hogy hogyan tudnak így viszonyulni ehhez a dologhoz, a hozzád legközelebb állók. Nem tudhatják,hogy milyen sofőr lesz belőled, ahogy így előre senki más sem. Az oktató majd látni fogja, ha annyira reménytelen a dol9g, akkor szerintem közölni is fogja veled...de gondolom azt te is érezni fogod, ha ez tényleg nem a te "pályád". A családodnak támogatni kellene inkább, mint lehúzni. Amúgy meg a balesetek nagyban múlhatnak másokon is.
2021. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen visszahuzzo családtól menekülj
2021. jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Nekem is mondták ugyanezt páran annak idején, hogy talán nem kéne erőltessem (a beszólásoktól függetlenül is nehezen tanultam meg, persze a beszólások rátettek egy lapáttal).

Az ilyen embereknél egyébként azt megnézném, hogy nekik egyrészt van e jogsijuk, és ha van, ők egyszer sem csináltak e még hülyeséget, hibát vezetés közben.

Ugyanakkor máig nem bízom el magam, sosem ülök be úgy vezetni, hogy ó, nekem már flottul megy, szóval nagyon figyelek mindig.

2021. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!