Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam miatta....

Rosszul érzem magam miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom katona volt és pár hónapja leszerelt. Volt egy kis egészségügyi problémám és azt mondta, hogy miattam fejezte be. Én most rosszul érzem magam, mert ő már gyerekkora óta katona szeretett volna lenni és miattam abbahagyta. Tudom, hogy igazából nem akart eljönni onnan...az elején szomorú volt. Szerette a munkáját. Azt mondja, hogy nem bánja mert így legalább ha lesz gyerekünk többet fog tudni velünk foglalkozni, de szerintem meg igen, látszik rajta.

Neki ez volt az álma...és csak miattam feladta. Ez nekem rosszul esik. Mit tegyek?


2010. aug. 14. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 26 évesek vagyunk
2010. aug. 14. 10:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gyozom hangsulyozni, hogy ezt meg kell beszelni. Kozosen. Kerdezd meg mit gondol, mond el te mit gondolsz, es beszeljetek meg. Oszinten.
2010. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne érzed magad ez miatt rosszul. A párod felnőtt férfi aki remélhetőleg tud már döntéseket hozni önállóan. Szeret téged és ezért képes volt áldozatot hozni. Ez egy nagyszerű dolog!:))


De mindenképpen azért beszéljetek róla, mert ha tényleg a katonaság az álma és nem a család akkor később bonyodalmak lehetnek és még jobb akkor most elengedni...

2010. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ugyanabba a városba laktatok? Vagy nem értem másik munkahely mellett hogy tudna veled többet lenni?
2010. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!