Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "ellenőrizgetnek" a...

Miért "ellenőrizgetnek" a szüleim? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
16 éves nőnemű humanoid vagyok. Nem dohányzok, szinte nem fogyasztok alkoholt, kábítószert pedig egyáltalán nem, barátom sincs sok. A szüleim mégis "ellenőrizgetnek", kopogás nélkül rámnyitnak. Ha az anyám bejön a szobámba, állandóan a cuccaimat "pásztázza", mintha keresne valamit. Pedig az én szobám úgy van a cigivel, a vibrátorral és a kábítószerrel, mint Magyarország az atombombával: akkor lesz, ha rádobják. Szóval miért csinálják ezt, miért nem lehet magánéletem? Mással is így van? Tehetek valamit az élettér érdekében? Az értelmes válaszokat köszönöm, az értelmetleneken meg próbálok nevetni.
2010. aug. 13. 19:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem há'. Minek az? :-D Lehet, hogy kicsit hülyén hangzik, de nem vagyok oda az ilyen "kinyaaaasz-lesz0plak"-filmekért. Mondanivalója általában nincs (legalábbis számomra), jó zene sincs (onnan tudom, hogy egyszer belenéztem egy ilyenbe DVD-n, meg talán Videán is nézelődtem, de nem fogott meg), NS-dolgok meg főleg nem. Lehet, hogy egy kicsit szűklátókörű vagyok, de így élek, azt' kész. Úgyhogy nem tudom -mai szóhasználattal élve- mire verik magukat. Talán holnap megpróbálom megbeszélni anyámmal, de nem hiszem, hogy sikerrel járok.
2010. aug. 13. 20:41
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja, és annak vdeómagnó a neve. :-P
2010. aug. 13. 20:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Igazad van, élőbe sokkal jobb csinálni :D

Beszéld meg vele, m lehet azt hiszi, h ez a normális, de ha mondod h neked így nem jó, hátha megpróbál változtatni szokásain

2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sok gyerekhez nyitnak be kopogás nélkül, körülnézni pedig nem számít kutakodásnak.
2010. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

jó arcz vagy. bírom a szókincsedet, meg egyéb más dolgokat is, amit leírtál magadról. komolyan anyám, te vagy az első erről az oldalról, akivel szívesen dumálnék élőben is.

ja, és amúgy lány vagyok, még mielőtt azt hinnéd, h egy szatír rádizgult. ja, valamint leszbi sem vagyok :D

2010. aug. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mivel a természet jól kibabrált velem, "bemenekültem" az irónia, a művészet és a gyűlölet csodálatos világába. :-DDD A legrandább őrültek a legcsodálatosabb zsenik. :-P A "főnökömre" ellenségei úgy gondolnak, mint egy idegbeteg társadalmi szemétre, a követői, az én "munkatársaim" pedig úgy, mint egy hős vezetőre, egy zsenire, kiváló stratégára. valahogy ez lehet velem is. Aki először meglát, azt kívánná, bárcsak egy Zambó Jimmy- koncerten lenne, vagy Törökországban, egy szögekkel kivert ágyon, a fülei között átvezetett mérgeskígyóval. Aki ismer, beszélt velem legalább két mondatot, az másképp vélekedik.
2010. aug. 14. 12:42
 17/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:17


Az, ha már forgatja a cuccaimat a polcon, "túr" a telefonomban, az szerintem már kutakodás. Bizonyos emberek egy bizonyos korban a Lebensraum-ot emlegették... Nem volt elég nekik az élettér... Hát csináltak maguknak.


Ma reggel sikerült vele megbeszélnem, ellőttem az atombombás poént, talán lesz belőle valami. :-D Kösz a válaszokat.

2010. aug. 14. 12:46
 18/19 anonim válasza:
Fogj egy revolvert, és rejtsd el a ruháid között. Köss rá egy kis zsinórt, azt kösd a kilincshez, így amikor kinyitják az ajtót, fájdalmas meglepetésben lesz részük.
2010. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

(nem azt', hanem oszt'!

De nem szoroz :))


Muter oszt' huzzákifele fele hirtelenjében de rögvest mer' olyatteszek hogy én is megbánom neked a önnön magának!


(Aztán fuss, gyorsan, messze! :))

2010. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!