Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nem bírom

Mit csináljak? Már nem bírom

Figyelt kérdés

Bocsánat picit hosszú lesz..

Szóval anyummal a kapcsolatom eléggé rossz kb 15éves korom óta (most 20 vagyok,lány) szerintem az egész abból indult,h nem bírta felfogni,h én már nem vagyok gyerek és ,h elkezdődött a bulizós,barátkozós korszakom...

Lett barátom is stb, innen indultak csak be a dolgok...teljesen elhidegültünk egymástól,engem hibáztatott persze...

elkezdett klimaxolni ,mindenért beszólt,ez megy azóta.

Egyszerűen semmilyen kapcsolatban nem vagyunk,ha megpróbálok beszélni vele,mindig vita lesz a vége,még akkor is ha nem szólok egy szót sem.

Folyton a szobámat kritizálja,h milyen kupi van,pedig nincs kupi,csak sok könyvem van kis emlékek amiket nem fogok ki dobni,mert az ő szemét zavarja.

Egyfolytában ordibál,nem tud lenyugodni,ha pl apum megvéd(ami elég ritka mert ő ilyenkor semmit nem mondd) akkor anyum mondja a magáét de egész nap!

Ezt nem lehet bírni,egyszerűen nem bír leállni...és ezáltal kikészíti a körülötte lévőket,de legfőképp engem,mert én hallom stereoba..

Már az idegeim teljesen ki vannak,egy éve kezdtek pánikrohamaim lenni,orvosnál is voltam,ott idegkimerültséget diagnosztizáltak...mondták ,h ne stresszeljek,mondtam nekik,mégis hogyan? anyám folyton stresszel......

és biztos vagyok benne,h nem én okoztam ezt magamnak.

Én egy nagyon nyugodt ember voltam,csak elnyomtam a sok cseszegetéseket és szerintem így jött ki..

20 éves múltam és mai napig,ha reggel jövök haza buliból én vagyok a "legnagyobb szemét" a szemükben..

soha nem keveredtem balhéba,nem lopták el még semmimet.

Mellesleg van egy fiú tesóm,aki mindebből az egész cirkuszból kimarad... tőle semmit sem várnak el, őt semmiért nem cseszik le...

Meg pl ha itthon vagyok próbálok segíteni, elmosogatok stb..nem azt mondom ,h köszönje meg,de ne is mondja azt,h Semmit nem csináltam...meg ,h más gyereke főz meg ilyenek...

Megjegyzem meg szoktam néha én is főzni..volt,h sütit is sütöttem...de már azt sem szívesen csinálom,mert kb az egész megmarad..

Nem tudom most én látom rosszul,hogy valamit rosszul csinál az anyám,meg ez az egész helyzet..

Szóval nem tudom mit tegyek,tudom nem lehet látatlanban tanácsot adni,csak a véleményekre vagyok kiváncsi..

köszönöm..


2010. aug. 13. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok abban hogy a szíved mélyén szereted anyukádat, és ő is téged. Talán apukáddal kellene beszélned, hogy mit csináljatok anyukáddal, de ne támadjátok hátba.
2010. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

persze,hogy szeretem... sőt rosszul is érzem magam amiatt,h "kiteregettem" ezeket a dolgokat,mert nagyon fáj,de akkor sem biztos,hogy jó ötlet volt, bár már igazán szükségem volt tanácsra.

Gondolkozom még a kolin. köszönöm a tanácsokat.

Apukám sajnos kicsit pepis az utóbbi időben,mert nincs munkája,s nem hiszem,h most tudnék vele erről beszélni, szóval most eléggé a fejünk fölé csaptak a hullámok:(

2010. aug. 15. 00:21
 13/13 A kérdező kommentje:
*depis nem pepis.
2010. aug. 15. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!