Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Családi titkokban leadott...

A Családi titkokban leadott sztorik mennyire életszerűek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, számomra abszolút elképzelhetetlenek és a valóságtól elrugaszkodottak, de kíváncsi vagyok, hogy az ún. átlagember mit gondol ezekről a történetekről.
2020. dec. 31. 09:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Hát remélem, sose találkozunk a munkád kapcsán, ha komolyan ebből akarsz tanulni...
2020. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Pont annyira életszerűek mint ennek a kategóriának a kitalációi 😒
2020. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg, hogy olyan sztorik, amikről nem gondolnád, hogy megtörténhet, de mégis lehet rá példa. A legtöbbünkkel történtek már olyan dolgok, amiket ha elmesélnénk egy idegennek, tuti el se hinné. :D Inkább ahogyan az ügyeket megoldják, kezelik, az talán nem mindig életszerű, meg pl. ahol a rendőrség is benne van a dologban, ott néha jobb lett volna alaposabban utánanézni.
2020. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Most nem az a kérdés, hogyan zajlik egy rendőrségi ügyintézés, hanem hogy az emberek hogyan viselkednek bizonyos szituációkban.

A sok értetlenkedő kedvéért pedig: a hozzátok hasonló prolik viselkedését tanulmányozom, mivel élőben nem ismerek ilyeneket, és nincs is olyan tantárgy sehol, hogy prolitan.

Na remélem, így már világos.

2020. dec. 31. 10:54
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom ez csak vicc.
2020. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Ja, hogy "prolizó" vagy. Így már világos, miért érdekel téged ez a sorozat.
2020. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Idefigyelmezzetek tesókaim, tanúmmány lettünk more!

A szociojógus úr most megtanúmmányoz mostan minket 👌😌


Drága kérdező, nem biztos hogy célravezető leprolizni a válaszolóidat.

Főleg hogy szerintem sokan tudjuk ki vagy, a tanyasi disznótartós, aki sokszor prolizol mindenkit a kérdéseiben és a válaszaidbanis.

2020. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

Családi Titkok - Fekete a pasim! ezt a részt ajánlom


-A feka vér nem keveredhet magyaréval!

-Megőrültél, te bolond náci!?

-MAGYAROSZÁG A MAGYAROKÉ!!!!!!!!

xdddd

2020. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
De olyan tárgy van, hogy stat alapjai. Tudod, mintavétel, stb 😂
2020. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
Én a Zzarukat szetetem nézni. Sajnis olyan kevés adás van fennt belőle a youtube- on. A Sorozatbarát oldalra nincs ki meghivót küldjön hogy nézhessem ott. Egyépként nem tudom mennyire lehet igaz de jobban szeretem mint a családi titkokat meg a magánnyomozókat. A Családi titkokban az a rész tetszik ahol.a fiú sokat fantáziál s a szülei leküldik vidékre a nagyszüleihez. Itt találkozik egy csicskással aki az istállóban alszik egy koszos matracon s azt hazudják róla hogy agressziv s a nagymamája testvérének ( aki Amerikában élt) a gyereke csak mivel pszihikai beteg ezért itthagyta. De lejönnek a fiú szülei mert feltünik nekik hogy mikor telefonon beszélnek akkor a fiú sokat halgat mert negfenyegették hogy megverik ha elárulja a titkot. Mikor lejönnek a szülők akkor Attilát is az asztalhoz vezetik mint családtagot s akkor a fiu elmondja hogy Attila nem családtag hanem csicskás, aztán elszöknek. A rendőrség megtalálja Attilát s a fiút, előbbi kap szociális lakást, a fiu visszakerül a szüleihez s a tatája börtönbe kerül. Attila be akart tőrni a fiú nagyszüleihez de ekfogták a kutya segitségével s bedopták a kútba 3 napra. Azután megfenyegették hogy vagy csicskás lesz vagy feljelentik a rendőrségnek s börtönbe kerül s 3 évig verrték, dolgoztatták s az istállóban aludt egy koszos matracon.
2020. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!