Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Családi titkokban leadott...

A Családi titkokban leadott sztorik mennyire életszerűek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, számomra abszolút elképzelhetetlenek és a valóságtól elrugaszkodottak, de kíváncsi vagyok, hogy az ún. átlagember mit gondol ezekről a történetekről.
2020. dec. 31. 09:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Hivatásomból adódóan muszáj lenne jól ismerni az emberi természetet, viselkedést, de már kezdem elveszíteni a fonalat...
2020. dec. 31. 09:50
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Szerintem vannak benne olyan szituációk,amelyek akár előfordulhatnak egy átlagos emberrel is,viszont általában annyira életszerűtlenek,hogy talán az egész magyar lakosság pár százalékát érintheti. Sokkal jobbnak látnám,ha valóságszerű eseteket mutatna be,ami tényleg bárkivel előfordulhat.
2020. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Van köztük olyan sztori, amit simán el tudok képzelni, hogy megtörténik, de nagyon sok elrugaszkodott sztori is van
2020. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Ezek előre megírt sztorik, amiket nagyon amatőr "színészekkel" játszatnak el. Kb. annyira életszerűek, mintha mondjuk az afrikai őslakosok életét próbálnák így bemutatni. Azaz semennyire. De nem az a lényeg, hanem hogy a sok birka ezt bámulja kigúvadt szemekkel a tévé előtt tespedve.
2020. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha kell a hivatásodhoz, akkor azt megtanították.
2020. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
A sztorik magja valós, de épkézláb történéseket ne ott keress.
2020. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha a családi titkokból akarod megismerni az emberi természetet akkor nagy bajok vannak fejben...
2020. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A gyakorikérdésekből is próbálom, de ez még a Családi titkoknál is betegebb.
2020. dec. 31. 10:10
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
1-2 epizódot láttam, és én azt tapasztaltam, hogy teljesen valószerűtlenek a szituációk. Olyan alapvető infóknak sem néztek utána a készítők, hogyan működik pl. egy rendőrségi iroda.
2020. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Ezek előre megírt sztorik színézekkel eljátszatva
2020. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!