Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm mit élhet át?

Sógornőm mit élhet át?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sógornőm, 25 éves. Tök szorgalmas kiscsaj, bár elég gusztustalan stílusa van. Most váltott munkát, ahol állatokon végeznek gyógyszer kísérleteket. Most a karácsonyi ünnepek alatt folyamatosan arról áradozott az elmúlt két napban, hogy-hogy ölik meg szerencsétlen kutyákat. Tudni kell, hogy tavaly decemberben fogadtunk örökbe egy kiskutyát, aki szívférges volt. 600 ezer forintunkba és nagyon sok álmatlan éjszakába került nekünk (mi, 22 éves pár vagyunk). Ez az idi óta tudja, hogy mennyire állatbarát "család" vagyunk, erre folyamatosan ezekkel a hülyeségekkel traktál minket. Hiába nem veszünk róla tudomást. Mintha süket lenne. És ezek mellé még sajnos okoskodik is folyamatosan. Ti mit tennétek a helyemben? Eligazítani nem lehet, mert össze dől a világ. Szerencsére nem kell sűrűn elviselnem, de néha "muszáj". Bocsi, ha kusza lett. Nem vagyok egy Andersen😁

#család #sógornő #sógor #buta #Fhamyili #Pocskondiáz
2020. dec. 29. 16:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
67%

Én épp mikor sztoriban van, elővennék egy tollat és egy noteszt, azzal a szöveggel, hogy: "Már meséltem egy ismerősömnek az állatvédő egyesületnél rólad és a cégedről, meg tudnád lassabban ismételni a kísérletezős, megöléses részt?

Be fogja fogni nagyon hamar.

2020. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!