Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitartsak a legjobb barátnőm...

Kitartsak a legjobb barátnőm mellett ezek után is?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, sokat beszélgettem vele, de komolyra nem fordult a dolog,mert neki időközben lett barátnője, én pedig szenvedtem.


Legjobb barátnőm meghallgatott mindig, mellettem állt. Mikor rossz kedvem volt vigasztalt, és mondta, hogy van tuti esélyem a srácnál, csak most megpróbálja mással. Szenvedtem 4hónapig, mikoris a srác újra egyedül volt. Gondoltam várok egy kicsit. Közben beszélgettünk, mint haverok, nem léptem.... Vártam 2hónapot, akkor még mindig szingli volt.


Elhívtam egy baráti társasághoz, gondoltam ott közelebb kerülök majd hozzá. De oda nem egyedül jött, hanem a "legjobb barátnőmmel" kézen fogva. Barátnőm odajött, ujjongott hogy mennyire boldog, én pedig köpni nyelni nem tudtam. A srác csak nézett nagy szemekkel.


Azon az estén csak azon tudtam agyalni, hogy hogy lehetek ekkora luzer. Mások is észrevették hogy valami nem oké, próbáltam azt mutatni, hogy jól érzem magam. Hamarabb hazamentem mint szoktam, még javába mentek a beszélgetések.


A lánnyal azóta elvagyogatunk, mindig mesél a srácról, de nekem a szívem majd megszakad, és néha leállítom, hogy oké, örülök ha megvagytok. Nem szeretném elveszíteni. Végülis örülök ha boldog.


Ti kitartanátok emellett a barátság mellett?


Sosem csinált ellenem semmi rosszat, jobban mondva ezen kívül.


17L


2010. aug. 13. 12:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Szépen kezeled a helyzetet kérdező, én helyben kitéptem volna a haját. Főleg hogy "elfelejtett" erről a kis apróságról beszélni, hogy ő meg a srác összejöttek.

Ez nem barátnő, sőt! inkább egy másokon hasznot húzó csaj. Tudod miért mesélte neked boldogan, hogy ők milyen jól megvannak? Hogy lássa a fájdalmadat. Amúgy lehet 2-3 hónap múlva majd szakít a pasival, mert az ilyen típusúak csak erre játszanak. Nagyon messzire kerüld el, és ha lehet minimálisra csökkentsd a diskurzust ezzel a "barátnővel"....mert ezt nem hívják annak, hanem inkább r.ibancnak.

2010. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Első vok.

Azt nem láttam, hogy neki elmondtál mindent, szóval akkor tényleg egy nagy r*banc, szakíts meg vele minden kapcsolatot! De a fiúnak talán még bevallhatod az érzelmeidet, lehet, hogy a barátnőd csak kihasználja.

2010. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Tudod mit?? Gondolj arra mit mondott korában a barátnőd! Tuti van esélyed, csak megpróbálja mással! Ez se fog örökké tartani! És akkor lecsapsz a srácra! Ha majd összejöttök akkor te mesélsz majd a barátnődnek! És ah akkor megharagszik az ő baja... az ilyen nem barátnő!
2010. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos hogy többet szóba sem állnék a csajjal. Sosem tudnék a barátnőm szerelmével összejönni, sőt még az exével sem és szerintem ez minden igazi barátságban alap.
2010. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagy ívben kerüld el a csajt, fog ő még neked fájdalmat okozni, ha "barátnők" maradtok.

Őszintén szólva nagyon meglepő, hogy szóba tudsz egyáltalán állni vele. Én képtelen volnék rá a helyedben.

2010. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Fontos kérdés, hogy a barátnőd és a fiú tényleg szerelmesek-e egymásba? Mert ha igen, akkor akármennyire nem volt korrekt, hogy nem beszélt róla, de.

Az undorító, ahogy odament hozzád ragyogni-dicsekedni, és ezt folytatja, holott tudja, hogy bánt vele téged. Valószínűleg sosem érzel már iránta őszinte barátságot, de a nyílt ellenségeskedésnek viszont semmi értelme. Kerüld, ha módodban áll, ha nem, akkor légy udvarias, mint eddig, előbb-utóbb valószínűleg mindenképp eltávolodtok.

2010. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

Egy dolgot felejtettetek el: egy kapcsolathoz két ember kell, és a srácnak is van szabad akarata. Ha már kétszer másik nőt választott, nem a kérdezőt, az valószínűleg azért van, mert NEM akar a kérdezővel járni, bármit tesz.

Ez a lényeg, nem az, hogy kivel jár. Egy vadidegen pont olyan, mint a barátnő, a lényeg az, hogy a kérdezővel nem akar járni.

Nem egy akarat nélküli bábú, akit a barátnő csak úgy magához vett.


Véleményem szerint a kérdezőnek örülnie kéne, hogy a barátnője boldog, akkor viselkedne jó barátként. Úgyhogy itt nem a barátnő viselkedését kell megkérdőjelezni, hanem a kérdezőjét.

2010. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
biztos hogy nem igazi barátnő. azt viszont nem értem hogy te hogyhogy nem kérdeztél rá erre a dologra? hogy hogy is van ez hogy te hónapok óta áradozol erről a fiúról neki és ő meg elkezd vele járni? ezt kérdezd csak meg tőle
2010. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Még ekkora baromságot mint a 13:50-es... mindenki nagyon jól tudja, hogy az ilyesmit a nő irányítja. Tudjuk, hogy két emberen múlik, de már eleve az alap, hogy nem kezdek el randizgatni/találkozgatni a barátnőm pasijelöltjével, még akkor sem a srác kezdeményezi, mert a barátnőm és ezzel igen nagy fájdalmat okoznék neki, ezt meg egy igazi barát nem akarja. Márpedig ha a srác elkezdte randizni hívogatni a csajt, akkor a csaj is adott előtte neki valamilyen jeleket, amivel bíztatta... Szóval ez jó nagy hülyeség amit írtál.
2010. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdezőnek mért kellene ezek után jó barátnőként viselkednie a csajjal? Talán a csaj igaz barátként viselkedett vele?
2010. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!