Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitartsak a legjobb barátnőm...

Kitartsak a legjobb barátnőm mellett ezek után is?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, sokat beszélgettem vele, de komolyra nem fordult a dolog,mert neki időközben lett barátnője, én pedig szenvedtem.


Legjobb barátnőm meghallgatott mindig, mellettem állt. Mikor rossz kedvem volt vigasztalt, és mondta, hogy van tuti esélyem a srácnál, csak most megpróbálja mással. Szenvedtem 4hónapig, mikoris a srác újra egyedül volt. Gondoltam várok egy kicsit. Közben beszélgettünk, mint haverok, nem léptem.... Vártam 2hónapot, akkor még mindig szingli volt.


Elhívtam egy baráti társasághoz, gondoltam ott közelebb kerülök majd hozzá. De oda nem egyedül jött, hanem a "legjobb barátnőmmel" kézen fogva. Barátnőm odajött, ujjongott hogy mennyire boldog, én pedig köpni nyelni nem tudtam. A srác csak nézett nagy szemekkel.


Azon az estén csak azon tudtam agyalni, hogy hogy lehetek ekkora luzer. Mások is észrevették hogy valami nem oké, próbáltam azt mutatni, hogy jól érzem magam. Hamarabb hazamentem mint szoktam, még javába mentek a beszélgetések.


A lánnyal azóta elvagyogatunk, mindig mesél a srácról, de nekem a szívem majd megszakad, és néha leállítom, hogy oké, örülök ha megvagytok. Nem szeretném elveszíteni. Végülis örülök ha boldog.


Ti kitartanátok emellett a barátság mellett?


Sosem csinált ellenem semmi rosszat, jobban mondva ezen kívül.


17L


2010. aug. 13. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Az igazat megvallva, csak a magad hibájából történt ez, szóval ne akard a barátnődet okolni.
2010. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Én már csak a hiúságom miatt sem mutatnám ki előttük,hogy ez fáj nekem.Fapofát vágnék.

Viszont belűl tuti megutálnám egy életre a csajt,de nem mondanám meg senkinek. De ez én vagyok. 19L

2010. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!


Én nem okolom a csajt. Ő is tudta mit érzek a fiú iránt, neki mondtam el mindig ha történt valami. Erre beállít az orrom elé vele, kézenfogva, hogy ők járnak.


Igen, ez biztosan az én hibám..

2010. aug. 13. 12:20
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem mutattam ki én sem, hogy fájt.
2010. aug. 13. 12:21
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Teljesne mindegy hogy a kérdező volt e béna vagy nem...egy ilyen barátnő nem barátnő aki..nekem az a srác aki az én bnőmnek tetszik totál tabu még akkoris ha már nem tetszik neki vagy nemis érdekli akkoris tabu. mert tisztelem és szeretem a barátnőmet. eszembe nem jutna így kitolni valakivel. az a lány szóra sem érdemes. mond meg neki hogy nem akarsz vele továbbáá kapcsolatban lenni. jobban jársz.
2010. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodom, hogy ha lesz még egy srác majd a közeljövőben, aki nekem megint tetszik, akkor majd ő vele is összejön a szemem láttára?


Nem tudom mi legyen..

2010. aug. 13. 12:22
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
szedd el töle a pasit ha már olyan boldog
2010. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem igazi barátnőd,mert akkor mikor összejővőben volt a sráccal,eléd állt volna,és megkérdezte volna,h most mit is tegyen,zavar-e téged...mert ha nagy a szerelem köztük,akkor ugy is megérteted volna...

de igy egy .... szal szerintem a kötelező hogy vagy kérdésen kivül,ne igazán foglalkozz vele,pedig szerintem fog még hozzád menni sirni a srác miatt..

Kitartás!

2010. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem a te hibád!!! Egy igazi barátnő nem tesz ilyent soha, vagy ha mégis akkor kellett volna szóljon neked előre.
2010. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

nem gondolod komolyan h még ezt a csajt a legjobb barátnődnek hívod?! jól átvert...inkább ne legyen barátnőd minthogy ezzel a csajjal szivasd magad.


mert ugye pasiból van több, az igaz barát pedig ritka. ő megbukott az egyik legfontosabb szabálynál.

2010. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!