Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem idegesit, tudok...

Ez csak engem idegesit, tudok tenni valamit ellene?

Figyelt kérdés

Egy honapos gyermekrol van szo, az enyemrol. Namost en nem akarom kezhez szoktatni, mert a kesobbiekben ha matrica lesz, semmit nem fogok tole tudni csinalni. Na ez a nagymamat nem hatja meg, hiaba kertem szépen, vagy neha mondtam neki indulatosan, hogy nem kell felvenni a gyereket allandoan, mikor valami hangot kiad, o csak azert is.

Mikor elalszik a gyerek o foleall, elkezd neki magyarazni, kiveszi a kisagybol amire ugye felkel es elkezdi razni a feneket, amit nem szeret mert ilyenkor mindig bukik. Egyszeruen nem fogja fel, hogy ez nem az o gyereke es engem mar nagyon zavar, sot frusztral, hogy le se sz.rja mikor megkerem hogy tegye le. Ilyenkor megsertodik es nem szol hozzam, pedig teljesen normalisan mondom neki, hogy mama nem kell mindig, hogy kezben legyen, ilyenkor en vagyok a rossz, aki kb tiltja az unokajatol. Kozbe semmi ilyen nem all fent, csak nem szeretnem, hogy a gyerek ezt megszokja, mert nekem is lesz majd kesobb a haz korul dolgom, amit nem mindig lehet ugy, hogy a kezembe van.

Persze, ha sir, vagy valami nagyobb nyugje van en is felveszem, megnyugtatom, megetetem, ha elalszik kicsit hagyom meg a cicin es lerakom az agyaba. De ha fent van es probalgatja a hangjat csak nezem, beszelek hozza, de nem veszem fel allandoan. Parom mamajarol van szo, nala elunk. Eddig alberletbe voltunk, de miutan megtudta a tulaj, hogy varandos lettem amibe csak lehet belekotott, parommal eleg csunyan osszebalheztak, szoval ide koltoztunk, mondvan a mama majd segit nekem es en is neki. Ja csak o nem hagyja hogy segitsek neki, nekem meg az nem segitseg, hogy en vagyok a rossz, ha szolok neki, hogy ne pesztralja a gyereket. Egyebkent a kislanyt ha lerakjuk a helyere ott marad, nem sirja ki magat a kisagybol. Parom is mondta neki, amiket en, de akkor is csak sertodes a vege, meg magaban morog, hogy milyenek vagyunk...


2020. dec. 27. 12:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%
Ti magyaráztok itt -vidékről, meg hogy mennyire jó ez a 10 milliós babaváró, hát tessék, -vidéken SEM lehet belőle semmit venni :) Akadjatok már le az idi.ótábbnál idiótabb tanácsok osztogatásával
2020. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

Nalunk (videk. 200 fos kis falu, de 10 percre a nagy varos (megyeszekhely))

Egyik családi barat vett egy fullos 2 szobas hazat, gyonyoru modern csempezett furdo, de nem ez a félig csempezett sz.r. Egesz a tetejeig, sarokkaddal.

A konyha járólapos, kozepes nagysagu. Egy 4fos csalad (ők) bőven elfernek benne. Ha nagyon akarnak a padlast is megcsinalhatnak, +1 szoba.

Az egesz haz jarolapos, egyedul a szobakban van parketta. Nyilaszarok nem ujak de nem is regiek. Tartjak a meleget. Van kazan, kint pedit egy kisebb telek. (2 kocsi 1 kis haz, es egy kozepes kert)

En nem mondom hogy ez nem ékkő a tengerben, de ezt az egeszet vettek 8 millaert. Ne mondd nar hogy mashol nincs ilyen.

2020. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%

#22

Ne fáraszd magad a 21-es meggyőzésével, mindenhova agresszíven erőlteti a hülyeségeit, rá kell hagyni.

Pillanatnyilag "csak" 4392 ház van az országban hirdetve 10 millió környékén és alatta, ami jó állapotú, 2 szobás vagy nagyobb, 60 m2 felett...stb, tehát nem putrik.

Itt vannak emelkedő ár szerint:

[link]

...de a hülyéjét biztos ez sem győzi meg!:)

2020. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Neked meg válaszolnod, mert érdemben nem tudsz hozzászólni, csak az idi.ota tanácsok osztagatása az megy. Jah és persze, egyből más a gyagyás mikor már nem tudsz mást kitalálni ühüm :)
2020. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!