Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem idegesit, tudok...

Ez csak engem idegesit, tudok tenni valamit ellene?

Figyelt kérdés

Egy honapos gyermekrol van szo, az enyemrol. Namost en nem akarom kezhez szoktatni, mert a kesobbiekben ha matrica lesz, semmit nem fogok tole tudni csinalni. Na ez a nagymamat nem hatja meg, hiaba kertem szépen, vagy neha mondtam neki indulatosan, hogy nem kell felvenni a gyereket allandoan, mikor valami hangot kiad, o csak azert is.

Mikor elalszik a gyerek o foleall, elkezd neki magyarazni, kiveszi a kisagybol amire ugye felkel es elkezdi razni a feneket, amit nem szeret mert ilyenkor mindig bukik. Egyszeruen nem fogja fel, hogy ez nem az o gyereke es engem mar nagyon zavar, sot frusztral, hogy le se sz.rja mikor megkerem hogy tegye le. Ilyenkor megsertodik es nem szol hozzam, pedig teljesen normalisan mondom neki, hogy mama nem kell mindig, hogy kezben legyen, ilyenkor en vagyok a rossz, aki kb tiltja az unokajatol. Kozbe semmi ilyen nem all fent, csak nem szeretnem, hogy a gyerek ezt megszokja, mert nekem is lesz majd kesobb a haz korul dolgom, amit nem mindig lehet ugy, hogy a kezembe van.

Persze, ha sir, vagy valami nagyobb nyugje van en is felveszem, megnyugtatom, megetetem, ha elalszik kicsit hagyom meg a cicin es lerakom az agyaba. De ha fent van es probalgatja a hangjat csak nezem, beszelek hozza, de nem veszem fel allandoan. Parom mamajarol van szo, nala elunk. Eddig alberletbe voltunk, de miutan megtudta a tulaj, hogy varandos lettem amibe csak lehet belekotott, parommal eleg csunyan osszebalheztak, szoval ide koltoztunk, mondvan a mama majd segit nekem es en is neki. Ja csak o nem hagyja hogy segitsek neki, nekem meg az nem segitseg, hogy en vagyok a rossz, ha szolok neki, hogy ne pesztralja a gyereket. Egyebkent a kislanyt ha lerakjuk a helyere ott marad, nem sirja ki magat a kisagybol. Parom is mondta neki, amiket en, de akkor is csak sertodes a vege, meg magaban morog, hogy milyenek vagyunk...


2020. dec. 27. 12:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
7, akkor meg így jártál. A francért laktok vele, ha ennyire ócska.
2020. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem raknak ki az albiból, akkor se gyűjtögetnél, úgyhogy bátran lehet másikba menni.
2020. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

Anno az alberlet allat es gyerekbaratkent volt meghirdetve, de amint tudtara adtuk a foberlonek, hogy mi a helyzet


A négy éves a szekrénybe volt dugva???

2020. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Két gyerekkel talán meg kellene próbálni összeházasodni!

Ha nincs pénzetek, akkor egy kéttanús esküvővel és a 10 milliós állami támogatásból már futja egy Kádárkockára és nem kell senkivel együtt lakni.

2020. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

Azért bátorság a "semmire" 2 gyereket összehozni. Én a saját lakásomba se merek szülni, nem hogy albérletbe. Az nekem is szöget ütött a fejembe, hogy ha gyerek-és állatbarát volt az albi, miért kellett végül mennetek? Lehet félt a tulaj, hogy 2 gyerekkel már nem tudnátok fizetni.


Én is előbb vennék fel hitelt, minthogy az anyósomnál lakjak. Én biztos nem viselném el hogy minden szarba belepofázzon.

2020. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Itt Kecskeméten 30 milliónal kezdődnek az olyan kádárkockák, amire min. 10 milliót még rá kéne költeni. Azért h.lyesegeket ne mondjunk már
2020. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos nem hiszem, hogy megtudod változtatni az öregeket és mégis csak az unokája. Ő is csak szeretetből próbál foglalkozni vele. Nem biztos, hogy a gyerek teljesen hozzászokik és igényli is majd a folyamatos "kezelést", de ettől nem kell aggódni, ha nincs tervben az elköltözés a közeljövőben, akkor addig elkell viselni.

Kádár kockát megyeszékhelytől 15-25 km távolságban faluban kapsz 15 millióért, ami nem a legvészesebb csok + babaváróra kicentizve.

2020. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a kádárkockák 10 km-re vannak Kecskeméttől. Majd megnézem 30 km-re mennyiért vannak, garantálom, hogy nem lesz 20 milla alatt. De persze, utazzon az ember 2 órát naponta, csak hogy hitelből legyen neki egy kádárkockáka. Teljesen logikus
2020. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

#16

Itt hülyeséget legfeljebb te mondasz!

Ki mondta neki vagy neked, hogy menjen Kecskemétre?

New Yorkban meg még biztos drágább, de azt sem mondta neki senki!

Mellesleg Kecskeméten is vannak bőven ingatlanok 10 millió alatt és környékén, még ha te azt is hiszed, hogy a kis világod közepe:

[link]

[link]


Akinek van két gyereke és nincs semmije, de az anyósnál szarul érzi magát, az nem válogat. Belemegy olyanba is, amit fel kell újítani, aztán majd felújítja tehetsége szerint!

Nyilván az anyósé sem a a legutolsó divat és korszerűség szerint felújított!

2020. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

18-as szakadj már le Kecskemétről!

Országosan lehet kapni 10 millió körül házakat és lakásokat és még csak nem is a legócskább helyen. Persze nem Budapestet kell célba venni!

2020. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!