Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem idegesit, tudok...

Ez csak engem idegesit, tudok tenni valamit ellene?

Figyelt kérdés

Egy honapos gyermekrol van szo, az enyemrol. Namost en nem akarom kezhez szoktatni, mert a kesobbiekben ha matrica lesz, semmit nem fogok tole tudni csinalni. Na ez a nagymamat nem hatja meg, hiaba kertem szépen, vagy neha mondtam neki indulatosan, hogy nem kell felvenni a gyereket allandoan, mikor valami hangot kiad, o csak azert is.

Mikor elalszik a gyerek o foleall, elkezd neki magyarazni, kiveszi a kisagybol amire ugye felkel es elkezdi razni a feneket, amit nem szeret mert ilyenkor mindig bukik. Egyszeruen nem fogja fel, hogy ez nem az o gyereke es engem mar nagyon zavar, sot frusztral, hogy le se sz.rja mikor megkerem hogy tegye le. Ilyenkor megsertodik es nem szol hozzam, pedig teljesen normalisan mondom neki, hogy mama nem kell mindig, hogy kezben legyen, ilyenkor en vagyok a rossz, aki kb tiltja az unokajatol. Kozbe semmi ilyen nem all fent, csak nem szeretnem, hogy a gyerek ezt megszokja, mert nekem is lesz majd kesobb a haz korul dolgom, amit nem mindig lehet ugy, hogy a kezembe van.

Persze, ha sir, vagy valami nagyobb nyugje van en is felveszem, megnyugtatom, megetetem, ha elalszik kicsit hagyom meg a cicin es lerakom az agyaba. De ha fent van es probalgatja a hangjat csak nezem, beszelek hozza, de nem veszem fel allandoan. Parom mamajarol van szo, nala elunk. Eddig alberletbe voltunk, de miutan megtudta a tulaj, hogy varandos lettem amibe csak lehet belekotott, parommal eleg csunyan osszebalheztak, szoval ide koltoztunk, mondvan a mama majd segit nekem es en is neki. Ja csak o nem hagyja hogy segitsek neki, nekem meg az nem segitseg, hogy en vagyok a rossz, ha szolok neki, hogy ne pesztralja a gyereket. Egyebkent a kislanyt ha lerakjuk a helyere ott marad, nem sirja ki magat a kisagybol. Parom is mondta neki, amiket en, de akkor is csak sertodes a vege, meg magaban morog, hogy milyenek vagyunk...


2020. dec. 27. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem a kérdést. Miért kell ennyit találkozni a mamával?
2020. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Ja, az albérletes részt nem olvastam. Ez van, költözzezek el azonnal!
2020. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarlak bantani.. De miert vele laktok?

Eszembe nem jutna sajat haz/lakás nelkul gyereket vallalni...

O ilyen. Nem tudod megvaltoztatni. O igy csinalta valoszinuleg a gyerekevel es mivel O is anyuka es méghozzá idősebb, ugy gondolja jobban ert hozza.

2020. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, mi anyóssal lakunk, de nem mászkálznk egymás szobájába. Megmondjátok a mamának, hogy ez itt a ti részetek, ne jöjjön ide
2020. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mert egyenlore nem tudunk hova menni, gyujtogetunk, ahol csak lehet ott felrerakunk, kozbe ide is fizetjuk a rezsi rank eso reszet. Anno az alberlet allat es gyerekbaratkent volt meghirdetve, de amint tudtara adtuk a foberlonek, hogy mi a helyzet (mar egy eve ott eltunk) teljesen megvaltozott a hozzaallasa, igy jott kepbe a mama, aki sajat maga ajanlotta fel, hogy johetunk ide.


Nem megvaltoztatni akarom, csak valami kompromisszumra ravenni, hogy ne nehezistuk mar meg egymas eletet, de mintha a falhoz beszelnek. Ha a kedveben probalunk jarni akkor talal valamit, ami miatt vergodhet es veszekedhet, ha olyanja van. Volt egy kis probléma a haz korul, en mondtam neki hogy hogy oldanam meg, vagy mit lehetne csinalni, de o teljesen tamadasnak vette es leuvoltott, hogy en ne mondjam meg neki mit csinaljon. Mikozbe csak azt mondtam en hogy csinalnam. Tiz perc utan azt csinalta amit tanacsoltam, de ugy nezett ram,mint a veres rongyra.

2020. dec. 27. 12:31
 6/24 A kérdező kommentje:
#4 erre az a valasza, hogy ez meg az o haza, mi ne mondjuk meg neki, hogy hova mehet ea hova nem, raadasul semmi kopogas vagy bármi szolas, egyszeruen beront allando jelleggel, kiveve, ha parom itthon van. Na akkor ugy kopok mint akisangyal.
2020. dec. 27. 12:32
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Erre nem lehet mit irni. Ti valasztottatok ezt. Nekem eszembe nem jutna senkivel egyutt lakni a paromon kivul, foleg gyerek mellett.

Probaljatom gyujtogetni aztan talan par honap alatt talaltok masik albérletet.

2020. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A joletrol es biztonsagarol ugy is lehet gondoskodni hogy nincs 0-24-be kezben tartva :)

Erdekes a negy eves lanyomat is ezzel a "punci arcal es es iq-tlan szabalyaimmal" neveltem megis eletkepes, nem tavolsagtarto, baratsagos, ki tudja mutatni az erzelmeit, stb. Ergo bizik bennem annak ellenere, hogy mikor x honapos volt nem vettem ki a kisagybol mikor kijott a torkabol egy hang.

2020. dec. 27. 12:37
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
El kell költözni. Amíg az ő házában laktok, az van amit ő akar.
2020. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Tehát már a második purdét szülted biztos lakhatás nélkül. Jár a keksz.
2020. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!